Włącz Radio ESKA rozwiń
TERAZ CZYTASZ:
Eska Music Awards 2017 ONLINE! Kto wygrał EMA 2017? Wyniki i zapis relacji na żywo! - "Skomentuj!"

Eska Music Awards 2017 ONLINE! Kto wygrał EMA 2017? Wyniki i zapis relacji na żywo!


RSS 17/06/2017 19:52 Komentarze

Eska Music Awards 2017 online! Przeżyjcie jeszcze raz wręczenie statuetek EMA 2017! Wyniki do sprawdzenia w czasie rzeczywistym!

Zdjęcie z artykułu: Eska Music Awards 2017 ONLINE! Kto wygrał EMA 2017? Wyniki i zapis relacji na żywo! Agnieszka Chylińska; EastNews
Ilustracja do artykułu Eska Music Awards 2017 ONLINE! Kto wygrał EMA 2017? Wyniki i zapis relacji na żywo!

Przejrzyjcie nasz zapis relacji z EMA 2017 na żywo online! U nas prześledzicie, co działo się gali Eska Music Awards 2017!

Gala Eska Music Awards 2017 to najgorętsza impreza muzyczna w Polsce! 17.06.2017 poznaliśmy laureatów prestiżowych statuetek Radia Eska i Eska TV w sześciu kategoriach, wybranych przez samych słuchaczy! Lista nominowanych do EMA 2017 była imponująca i zawiera nazwiska najpopularniejszych obecnie artystów. Aż cztery nominacje miał Kamil Bednarek, trzy - Agnieszka Chylińska, po dwie nominacje mieli: Monika Lewczuk, C-Bool i Mateusz Ziółko. Wśród nominowanych są także: Sarsa, Margaret, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Gromme, Mrozu i Mandee.

>> Eska Music Awards 2017, NOMINACJE: Kto jest nominowany do EMA 2017?

Nieźle wyglądała także lista artystów, którzy stanęli na scenie EMA 2017. Kto wystąpił? Ella Eyre, Ofenbach, Matthew Koma, Starley, Alma, Margaret, C-Bool, Mateusz Ziółko, Sarsa, Monika Lewczuk, Sound'n'Grace - to tylko niektórzy artyści z line upu Eska Music Awards 2017.

Pełny line up EMA 2017 do sprawdzenia TUTAJ:

>> Eska Music Awards 2017 - gwiazdy na żywo. Kto wystąpi? ZOBACZ LISTĘ! [AKTUALIZACJA]

Niespodziankę dla swoich polskich fanów, specjalnie na galę Eska Music Awards 2017, przygotował także Ed Sheeran! Co to było? Sprawdźcie poniżej!


22:24 - No i to już wszystko na dzisiaj! Prowadzący pożegnali się z widzami TVP1. Na sam koniec występ specjalny. Na scenie chór Sound'n'Grace. Zaśpiewali oni piosenkę Cake By The Ocean. Bardzo dziękujemy Wam za to, że byliście razem z nami. Relacjonowanie Eska Music Awards 2017 dla Was było dla nas samą przyjemnością. Widzimy się wkrótce! A gala Eska Music Awards już za rok! :) 

22:19 - Jedziemy z kolejnym występem! Na scenie Mateusz Ziółko, który zaśpiewał swój hit "W płomieniach". Publiczność chętnie śpiewała z Mateuszem. Super efekt :) 

22:16 - NAJLEPSZĄ ARTYSTKĄ zdaniem słuchaczy Radia Eska jest ... AGNIESZKA CHYLIŃSKA! "To jest ogromna niespodzianka, bo jestem na trasie Forever Child, dlatego nie mogę być z Wami. Czułam się artystką od dzieciaka, ale dopiero teraz wiem, że warto było zaszaleć. Bardzo dziękuję" - powiedziała Chylińska w nagraniu. 

22:15 - Kolejna nagroda za chwilę trafi w ręce swojego nowego właściciela, a właściwie to właścicielki. Przed nami kategoria NAJLEPSZA ARTYSTKA. Statuetkę EMA2017 wręczą Kasia Dziurska i Michał Hanczak. Nominowane są Monika Lewczyk, Sarsa i Agnieszka Chylińska. 

22:10 - No i nie zwalniamy tempa. Na scenie Gromee & Mahan Moin w piosence "Spirit". Dzieje się dzisiaj w Szczecinie. Zazdrościmy wszystkim, którzy mogą tam teraz być. 

22:06 - Na scenie pojawiła się już Ella Eyre, które zaśpiewała swój najnowszy kawałek "Came Here For Love". Bardzo energetyczna piosenka, która porwała publiczność zgromadzoną w szczecińskiej Azoty Arenie. 

22:04 - NAJLEPSZYM ARTYSTĄ zdaniem słuchaczy Radia Eska jest KAMIL BEDNAREK. "Pamiętajcie, że wszystko co robię, robię dla Was. Bardzo żałuję, że nie mogę być z Wami na Eska Music Awards, ale mam nadzieję, że zobaczymy się wkrótce" - powiedział Kamil w nagraniu, gdyż nie mógł być w Szczecinie. 

22:02- Czas żeby kolejna statuetka Eska Music Awards 2017 znalazła swojego właściciela. Tym razem w kategorii NAJLEPSZY ARTYSTA. Nagrodę wręczą Tomasz Barański i Jan Pirowski. Nominowani są Grzegorz Hyży, Mateusz Ziółko i Kamil Bednarek. 

21:57 - I kolejny mega energetyczny występ. Na scenie C-Bool & K-Leah "DJ Is Your Second Name / Magic Symphony". 

21:52 - No i jedziemy dalej! Na scenie pojawiła się już Sarsa, która zaśpiewała swój najnowszy hit "Bronię się". Piosenka, która cały czas nam chodzi po głowie i nie chce zejść ... No masakra! Ale taka pozytywna ;) 

21:50 - Słuchacze Radia Eska zdecydowali, że NAJLEPSZY HIT to „Magic Symphony” C-Boola. „To jest dla mnie niesamowita sprawa, bo ja drugi rok z rzędu odbieram statuetkę za najlepszy hit. Cieszę się, że ten hit trafił w Wasze gusta. Kocham Was” - powiedział zadowolony C-Bool. 

21:48 - Trzeba się jednak zabrać za pracę i wręczyć statuetkę w kategorii NAJLEPSZY HIT. Zrobią to Marta Manowska (prowadząca program Rolnik szuka żony) i Michał Celeda. Nominowani w tej kategorii są: Agnieszka Chylińska z piosenką „Królowa łez”, Monika Lewczyk z kawałkiem „Ty i ja”, Mateusz Ziółko i jego hit „W płomieniach”, „Talizman” Bednarka i „Magic Symphony”, które zapodaje nam C-Bool. 

21:45 - Nie zwalniamy tempa i jedziemy z kolejnymi występami. Teraz na scenie Starley z piosenką „Call On Me”. Oj, dzieje się w Szczecinie. Jak Wam się podoba tegoroczna gala Eska Music Awards? 

21:38 - Dzieje się bardzo dużo, ale najważniejsze są te emocje związane z muzyką. Kolejną artystką, która pojawiła się na scenie w Szczecinie jest Monika Lewczyk. Piosenkarka zaśpiewała swój hit „Ty i ja”. Nie zabrakło też kawałka „Libre”. Publiczność chętnie śpiewa z Monią wywijając przy tym niesamowicie. 

21:33 - No i jesteśmy! Przed nami kolejne muzyczne emocje! Jako pierwszy podczas drugiej części gali Eska Music Awards 2017 wystąpił Matthew Koma z piosenką „Kisses Back”. To hit, który kojarzy chyba każdy. Publiczność rozgrzana do czerwoności. My też. I znowu chcielibyśmy tańczyć, ale znowu nie możemy. Ach, ciężka ta praca … ;) 

21:17 - Za nami pierwsza część gali ESKA MUSIC AWARDS 2017! Wracamy po krótkiej przerwie! 

21:11 - Z racji, że Eska kocha muzykę, to nie owijamy w bawełnę. Kolejna artystka przed nami Alma i jej dwie piosenki "Bonfire" i "Chasing Highs". Mega energetyczny występ, który konkretnie podgrzał atmosferę. Normalnie aż byśmy sobie potańczyli, ale kurcze, pisać musimy no :) 

21:08 - No i jedziemy dalej! Na scenie Patryk Kumór, który zaśpiewał "Human / Not In My Head". 

21:06 - W kategorii ESKA TV AWARD - NAJLEPSZE VIDEO wygrywa AGNIESZKA CHYLIŃSKA! "Nie ukrywam, że w tym roku szczególnie przyglądałam się, co dzieje się na nagrodach Eski i bardzo zależało mi na tym żebyście docenili teledysk. I spełniło się moje kolejne marzenie. To bez wątpienia klip mojego życia" - powiedziała Agnieszka w filmiku nagranym wcześniej, gdyż nie mogła pojawić się na scenie w Szczecinie. 

21:05 - Czas na kolejną statuetkę! Tym razem kategoria eskaTV Award - Najlepsze Video. Ola Kot i Michał Sobkowski wręczą nagrodę. Nominowani? Mrozu, Mednarek i Agnieszka Chylińska. 

21:01 - No i jedziemy dalej! "Be Mine" - mówi Wam to coś? Taaaak, to duet Ofenbach na ESKA MUSIC AWARDS 2017! Ten numer zaskakująco dobrze brzmi na żywo :D 

20:59 - Prowadzący galę zapowiadają, że widzowie mogą wysyłać pozdrowienia, które ukażą się na antenie TVP1! 

20:55 - Na scenie kolejne gwiazdy! Tym razem Mandee z kawałkiem "Superstar" w coverze Jamelii. 

20:52 - W kategorii ESKAGO AWARDS - NAJLEPSZY ARTYSTA W SIECI statuetkę zdobywa MARGARET! "Ja co roku, ponieważ mój wspaniały team się nie zmienia, dlatego dziękuję tym samym ludziom. Dziękuję Wam bardzo serdecznie z całego serca. EJ! DZIĘKI WIELKIE" - wykrzyczała Margaret. 

20:50 - Przed nami kolejne emocje związane z wręczeniem statuetki #EMA2017. Tym razem kategoria eskaGo Awards - Najlepszy Artysta w Sieci. Nagrodę w tej kategorii wręczą Robert Burnejka i Rafał Adamczak. Przypomnijmy, nominowani są: Ewa Farna, Kamil Bednarek i Margaret. 

20:46 - A na scenie już teraz laureatka dwóch statuetek Eska Music Awards - Ania Dąbrowska! Piosenkarka zaśpiewała piosenka "Porady na zdrady". Ania rozruszała publiczność, która śpiewała razem z nią. Super występ :) 

20:45 - Prowadzący program sprawdzili jaki poziom energii panuje w studiu! Okazało się, że publiczność bawi się na 100%! 

20:38 - Nie zwalniamy tempa i jedziemy z kolejnymi występami! Tym razem na scenie Margaret, która zaśpiewała piosenkę "I Don't Wanna Live Forever" i swój najnowszy numer "What You Do". W pierwszym kawałku Margaret wprowadziła nas naprawdę w bardzo fajny klimat. Mieliśmy ciary na całym ciele. WOW! W drugiej piosence z kolei gwiazda pokazała pazur. Było git. 

20:36 - Według słuchaczy Radia Eska NAJLEPSZYM DJ/PRODUCENTEM okazał się Groome! "Nie wiem co powiedzieć i to nie jest kokieteria. Nie spodziewałem się. Bycie producentem to praca po nocy, więc dziękuję, że głosowaliście na mnie dzień i noc. Dziękuję wszystkim, z którymi pracuję. Dziękuję słuchaczom. Tą statuetkę chciałbym zadedykować pewnej osobie, która była z Krakowa, która kiedyś powiedziała mi od czego zacząć. Ta osoba to Pan Zbigniew" - powiedział Groome. 

20:35 - Na scenie już Puoteck i Tom Swoon, którzy wręczą statuetkę! 

20:34 - Ale teraz to, na co wszyscy czekamy z niecierpliwością! Za chwilę zostanie przyznana statuetka Eska Music Awards w kategorii Najlepszy DJ/Producent! 

20:28 - No i jedziemy z kolejną muzyczną dawką emocji! Na scenie Bryn Christopher & Sigala w kawałku "Sweet Lovin". Trzeba przyznać, że na żywo ten kawałek brzmi równie dobrze, co na płycie czy w radiu. 

20:26 - Najlepszym zagranicznym artystą jest Ed Sheeran! Statuetkę odebrał wcześniej - wręczył ją osobiście Jankes. Co powiedział swoim polskim fanom? Zobaczcie! 

20:25 - Na scenie już prowadzący EMA 2017 - Krzysztof "Jankes" Jankowski i Paulina Chylewska. 

20:21 - Jedziemy! I od samego początku jest bardzo muzycznie. Na scenie Groome Orchestra i hit Eda Sheerana - Shape Of You! To naprawdę ciekawe połączenie. Trochę klubowych brzmień, szczypta muzyki klasycznej - połączenie idealne :) 

20:08 - Już za kilka minut rozpocznie się wielka gala 2017 Eska Music Awards. Przez ponad 2 godziny na scenie będzie działo się naprawdę dużo. Będziemy mogli zobaczyć występy artystów z całego świata, ale oczywiście też z Polski, a co najważniejsze poznamy laureatów najważniejszych, muzycznych nagród w Polsce. Bądźcie z nami :) ZACZYNAMY! ZA CHWILĘ! 

 

Zdjęcie z artykułu: Eska Music Awards 2017 ONLINE! Kto wygrał EMA 2017? Wyniki i zapis relacji na żywo! 2017 Eska Music Awards - plakat;
Ilustracja do artykułu Eska Music Awards 2017 ONLINE! Kto wygrał EMA 2017? Wyniki i zapis relacji na żywo!

 

komentarze
Hotplota News

Khloe Kardashian: surogatka urodzi jej dziecko? Khloe od miesięcy próbuje zajść w ciążę!

Khloe Kardashian i Tristan Thompson poważnie starają się o dziecko!

Angelina Jolie i Brad Pitt pozwani przez projektantkę oświetlenia! Zniszczyli jej reputację?

Kobieta wywalczyła w sądzie pół miliona dolarów!

Paris Hilton przeprasza za obronę seksistowskich tekstów Trumpa! „Faceci tak mówią”

Paris Hilton twierdziła, że niewybredne komentarze na temat kobiet to u facetów norma.

Gra o Tron 7: Jon Snow jest smokiem? Mamy potwierdzenie! ŚMIESZNE VIDEO

Emilia Clarke nie może przestać się śmiać!

Kanye West i Kid Cudi pracują nad „sekretnym projektem”! Wyjechali do Japonii!

To ma być prawdziwa rewelacja! Przy okazji - kto wiedział, że panowie pogodzili się?

wczytaj więcej artykułów