Eska Cinema
 

POLECAMY

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem i Grzech Fatmagul – poznajcie gwiazdę tureckich superprodukcji! 15 faktów o Beren Saat
Jamie Dornan jakiego nie znacie! 21 zaskakujących faktów o gwieździe 50 twarzy Greya
Gra o Tron 7 sezon - kiedy premiera? Ile będzie sezonów? Nowe odcinki Game of Thrones to zakończenie serialu?
Sport – emocje gwarantowane! Zobacz najlepsze filmy sportowe na eskaGO
18 najlepszych filmów 2016 roku - RANKING najbardziej oczekiwanych filmów 2016 roku według Eska Cinema
 
| 17:09 07.12.2016

Ciemniejsza strona Greya – nowy zwiastun elektryzuje! TYCH scen z Aną i Christianem się nie spodziewaliśmy!

Ciemniejsza strona Greya – nowy zwiastun już jest, zachwyca, zaskakuje i niepokoi! W sequelu Pięćdziesięciu twarzy Greya Anę i Christiana czekają nie tylko namiętne momenty w sypialni, ale też dużo nerwów, niebezpieczeństw i wręcz kryminalnych przepychanek. Zobaczcie sami!
 
| 15:55 07.12.2016

Harry Potter – spin-offy, które mogłyby powstać. O czym marzymy najbardziej?

Harry Potter niedawno doczekał się pierwszego spin-offu – Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć o Newcie Scamanderze, Dumbledorze i Grindelwaldzie. Chociaż już wiadomo, że w nowej serii powstanie 5 filmów, dlaczego miałoby się na tym skończyć? Pomysłów na spin-offy jest mnóstwo!
 
| 13:42 07.12.2016

Gwiezdne Wojny – pochodzenie Rey ujawniono już w Przebudzeniu Mocy?! Tak twierdzi Daisy Ridley

Gwiezdne Wojny mają mniej tajemnic, niż nam się wydaje?! Według ostatnich słów Daisy Ridley – owszem! Gwiazda nowej trylogii Star Wars uważa, że już Przebudzenie Mocy wyraźnie zasugerowało pochodzenie Rey. Co to oznacza?
 
| 13:13 07.12.2016

Mumia – Russell Crowe bije się z Tomem Cruise’em w nowych scenach. Mamy wideo z planu!

Mumia zapowiada się naprawdę dobrze! Do walki z potworem Tom Cruise wykorzysta umiejętności zdobyte w kinie akcji, charyzmatyczny Russell Crowe na ekranie będzie niepokoił, a obaj aktorzy z równym zacięciem będą się okładać. Wideo z planu doskonale uzupełnia zwiastun!
 
| 12:19 07.12.2016

Łotr 1 – nowy fragment. Galen Erso musi wrócić do pracy, bo jak nie, to… Gwiezdne Wojny coraz bliżej!

Łotr 1 na ekrany kin na całym świecie trafi już w przyszłym tygodniu, a dziś możemy obejrzeć jego nowy, niepokojący fragment. Galen Erso, w którego wciela się Mads Mikkelsen, wbrew własnej musi wrócić do pracy nad Gwiazdą Śmierci. Gwiezdne Wojny wyjaśnią, dlaczego!
 
| 11:45 07.12.2016

Tylko z Tobą 102 – odwołany rozwód Cahita i ponowne oświadczyny Yigita! Streszczenie, wideo, gdzie oglądać nowy odcinek

Tylko z Tobą 102 będzie pełen sensacyjnych wydarzeń! Już streszczenie i zwiastuny zdradzają, że niespodzianki czekają bohaterów w sądzie, hotelu i biurze. Co dokładnie się wydarzy? Kiedy i gdzie oglądać nowy odcinek? Jeżeli nie boicie się spoilerów, sprawdźcie!
 
| 11:06 07.12.2016

Królowa jednej nocy 46 – streszczenie: zaręczyny Merta i Elif, rozwód Esry i Kartala! Gdzie oglądać? [WIDEO]

Królowa jednej nocy 46 to odcinek pełen romantycznych wzruszeń, nadziei na szczęście bohaterów i rozpadu niebezpiecznych intryg. Sprawdźcie, kiedy i gdzie oglądać, bo tego nie można przegapić! Streszczenie i zwiastun zdradzają, że będziemy świadkami jednocześnie zaręczyn i rozwodu.