Artyści podczas epidemii nie próżnują i szykują nowe skecze [AUDIO + WIDEO]

2020-05-27 10:44
Publiczność
Autor: pixabay.com

Z powodu epidemii koronawirusa wiele tras i zaplanowanych występów zostało odwołanych. Artyści okres kwarantanny i przerwy w wyjazdach spędzają najczęściej w domach. Wolny czas wykorzystują z najbliższą rodziną. Szykują się też do kolejnych wyjazdów. Mieszkańcy na występy kabaretowe na żywo będą mogli wybrać się prawdopodobniej najszybciej dopiero jesienią.

Część artystów czekając w domach na kolejne występy nie próżnuje i pracuje nad nowymi skeczami. Niektóre z nich będą odnosiły się do epidemii.

Tworzymy w domu, piszemy skecze i nagrywamy czy skecze, czy piosenki, czy monologi, czy tak jak ostatnio z żoną wzięliśmy udział w tym wyzwaniu hot16challenge2. Uczymy się też historii z zakresu klasy czwartej i szóstej i matematyki

- mówi Przemysław Sasza Żejmo z Kabaretu Jurki. Nagranie można obejrzeć w mediach społecznościowych [Kliknij tutaj]. Po przerwie w występach część osób może na scenie odczuwać lekki stres.

Jestem ciekawy jak to będzie. Czy to nie będzie takiego syndromu takiego wyjścia z lasu i łał ale ludzi. Natomiast pocieszam się tym, że Ci którzy przyjdą będą mieli to samo. Fajnie będzie przeżyć ten taki pierwszy raz. To będzie takie dziewicze, mimo że człowiek ma jakieś tam doświadczenie już kilkudziesięcioletnie na scenie

- dodaje Przemysław Sasza Żejmo. Mieszkańcy występy na żywo będą mogli najprawdopodobniej oglądać dopiero od jesieni.

Przez przerwę w występach więcej czasu spędzamy z rodziną - mówi Przemysław Sasza Żejmo z Kabaretu Jurki
COŚ DOBREGO #21