Jest szansa na kino samochodowe w Zielonej Górze! [AUDIO + WIDEO]

2020-05-27 10:18
kino
Autor: pixabay.com

Organizatorom jedynie brakuje lokalizacji. W naszym mieście jest wiele miejsc, w których może stanąć kino dla samochodów! Wymagana jest powierzchnia wraz z dostępem do prądu, która pozwoli na bezpieczne zaparkowanie 200 pojazdów.

Działające kino w trakcie pandemii i oglądanie filmów w scenerii innej niż własna kanapa? To możliwe! Jedna z Warszawskich Agencje Eventowych opracowała projekt, który zakłada, że w wielu Polskich miastach pojawiają się kina samochodowe! Jest szansa, że inicjatywa zawita także do Zielonej Góry.

Road show movie drive - czyli cykl kin samochodowych w Polsce mówi organizator Maciej Pelszyk

W Zielonej Górze też moglibyśmy oglądać filmy pod chmurką. Cały czas trwają poszukiwania odpowiedniego miejsca. Organizatorzy chcą zapewnić nam najlepsza jakość obrazu oraz dźwięku. Propozycje filmowe to same klasyki kina oraz nagrodzone filmy. Jesteśmy pewni, że chętnych nie będzie brakowało.

W Zielonej Górze też może pojawić się takie kino - dodaje organizator

Kino samochodowe rusza już w tym tygodniu w 5 polskich miastach, m.in we Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Płocku i Bielsko - Białej. Zatem Zielona Góra ma szanse dołączyć do grona miast, w których można oglądać film w aucie!

Jeśli macie pomysł, gdzie takie kino mogło by stanąć w Zielonej Górze, możecie wysyłać swoje propozycje do organizatorów przez media społecznościowe na profil Ibento.

Wyzwanie #Fit4Summer - trening #22 WIDEO