UFO zarejestrowane na NOWYM FILMIE. Autentyczność nagrania potwierdził Pentagon [WIDEO]

i

Autor: Jeremy Corbell/YouTube Nagranie pochodzi z 2019, ale dopiero teraz zostało upublicznione

UFO zarejestrowane na NOWYM FILMIE. Autentyczność nagrania potwierdził Pentagon [WIDEO]

2021-04-13 8:42

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nowe, niepublikowane do tej pory nagranie przedstawiające niezidentyfikowany obiekt latający nad okrętem amerykańskiej marynarki wojennej. Co ciekawe autentyczność tego filmu już potwierdził nawet pentagon. Zobaczcie nagranie.

UFO w kształcie trójkąta krążyło nad okrętem amerykańskiej marynarki wojennej. Tak wynika z nagrania wykonanego przez filmowca zajmującego się tematyką niezidentyfikowanych obiektów latających, czyli UFO. Jeremy Corbell opublikował w sieci wyjątkowe, 18-sekundowe nagranie, które pochodzi z 2019 roku. Filmowiec otrzymał je od anonimowego autora.

Film opublikowany w sieci przedstawia obiekty w kształcie trójkąta lub piramidy i unoszą się nad statkiem amerykańskiej marynarki wojennej USS Russell.

- Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych fotografowała i filmowała UFO w kształcie "piramidy" i "kuliste" zaawansowane pojazdy transmedialne - napisał w mediach społecznościowych Jeremy Corbell.

Pentagon potwierdza autentyczność nagrania

- Mogę potwierdzić, iż wspomniane zdjęcia i nagranie zostały wykonane przez personel US Navy. Są one częścią trwającego śledztwa UAPTF - powiedziała Sue Gough, rzeczniczka Departamentu Obrony USA w rozmowie z serwisem Futurism.

Sue Gogh dodaje, że Departament Obrony nie prowadzi publicznej dyskusji na temat szczegółów obserwacji lub badań dotyczących naruszenia naszej przestrzeni powietrznej, wliczając w to naruszenia, które początkowo są przypisywane niezidentyfikowanym obiektom powietrznym.

Sławomir Nowak po wyjsciu z aresztu śledczego na warszawskiej bialolece