Tak wygląda hotel polskiej kadry w Katarze od środka! Mają nawet złotą windę!

i

Autor: Super Express Zdjęcie poglądowe

Tak wygląda hotel polskiej kadry w Katarze od środka! Mają nawet złotą windę!

2022-11-22 16:52

Reprezentacja Polski w czwartek wylądowała w Dosze. Pierwszy mecz Polacy rozegrają we wtorek o godzinie 17 na stadionie w Dosze przeciwko Meksykowi. Cztery dni później o godzinie 17 zmierzą się w Ar-Rajjan z Arabią Saudyjską, a 30 listopada powrócą do stolicy na starcie z Argentyną o godzinie 20. A jak będą wypoczywać?

Do Mundialu zostały 2 dni! Wśród kibiców i ekspertów trwają spekulacje "Kto tym razem zostanie Mistrzem Świata?". Faworytów jest wielu - zarówno z Europy jak i z Ameryki Południowej. Rozpoczęcie Mundialu odbędzie się już w niedzielę o godzinie 17:00. W pierwszym meczu zmierzy się Katar z Ekwadorem. Chociaż nasza reprezentacja musi ciężko trenować przed swoim pierwszym spotkaniem we wtorek 22 listopada, to w wolnych chwilach będzie mogła zaznać prawdziwego luksusu. Hotel, który przygotowano dla zawodników udało się podpatrzeć od środka. Jak wygląda?

Luksusowy hotel w Katarze - tak wypoczywa nasza reprezentacja!

Ezdan Palace Hotel to obiekt wyjątkowy, po wejściu do którego zapiera dech w piersiach. Dziennikarze Super Expressu mieli unikalną okazję zwiedzić to piękne miejsce na kilka godzin przed przyjazdem reprezentacji Polski. Jesteście ciekawi? Koniecznie zobaczcie poniższe wideo!

Vlog z Kataru: Tak wygląda hotel reprezentacji Polski

QUIZ! Ile wiesz o piłkarskich mistrzostwach świata?

Pytanie 1 z 15
Kiedy odbyły się pierwsze mistrzostwa świata?