Tak wygląda hotel polskiej kadry w Katarze od środka! Mają nawet złotą windę!

2022-11-22 16:52
Tak wygląda hotel polskiej kadry w Katarze od środka! Mają nawet złotą windę!
Autor: Super Express Zdjęcie poglądowe

Reprezentacja Polski w czwartek wylądowała w Dosze. Pierwszy mecz Polacy rozegrają we wtorek o godzinie 17 na stadionie w Dosze przeciwko Meksykowi. Cztery dni później o godzinie 17 zmierzą się w Ar-Rajjan z Arabią Saudyjską, a 30 listopada powrócą do stolicy na starcie z Argentyną o godzinie 20. A jak będą wypoczywać?

Do Mundialu zostały 2 dni! Wśród kibiców i ekspertów trwają spekulacje "Kto tym razem zostanie Mistrzem Świata?". Faworytów jest wielu - zarówno z Europy jak i z Ameryki Południowej. Rozpoczęcie Mundialu odbędzie się już w niedzielę o godzinie 17:00. W pierwszym meczu zmierzy się Katar z Ekwadorem. Chociaż nasza reprezentacja musi ciężko trenować przed swoim pierwszym spotkaniem we wtorek 22 listopada, to w wolnych chwilach będzie mogła zaznać prawdziwego luksusu. Hotel, który przygotowano dla zawodników udało się podpatrzeć od środka. Jak wygląda?

Luksusowy hotel w Katarze - tak wypoczywa nasza reprezentacja!

Ezdan Palace Hotel to obiekt wyjątkowy, po wejściu do którego zapiera dech w piersiach. Dziennikarze Super Expressu mieli unikalną okazję zwiedzić to piękne miejsce na kilka godzin przed przyjazdem reprezentacji Polski. Jesteście ciekawi? Koniecznie zobaczcie poniższe wideo!

Vlog z Kataru: Tak wygląda hotel reprezentacji Polski

QUIZ! Ile wiesz o piłkarskich mistrzostwach świata?

Pytanie 1 z 15
Kiedy odbyły się pierwsze mistrzostwa świata?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze