Maja Włoszczowska

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Maja Włoszczowska

Świetna wiadomość! Maja Włoszczowska odzyskała skradzione rowery

2021-10-31 12:00

Skradzione rowery wróciły do Mai Włoszczowskiej. Jednoślady zostały zabrane z komórki lokatorskiej w budynku w Jeleniej Górze, gdzie mieszka sportsmenka. Medalistka olimpijska o zniknięciu rowerów poinformowała w minioną sobotę.

Przypomnijmy, rowery Mai Włoszczowskiej zostały skradzione w nocy z piątku na sobotę, 29/30 października. Jak podała sportsmenka w mediach społecznościowych, "złodzieje włamali się do budynku w Jeleniej Górze i wyłamali drzwi wszystkich komórek lokatorskich".

Rowery niesprzedawalne. Dwa czarne hardtaile: KROSS Level. Jeden ze złotymi zdobieniami - na nim wygrałam Puchar Świata w Val di Sole. Drugi - całkowicie czarny z charakterystyczną sztycą JBG2. Trzeci rower to KROSS Earth (full). Na amortyzatorach DT Swiss - napisała Włoszczowska w mediach społecznościowych.

Na szczęście historia ma szczęśliwy finał! Rowery Włoszczowskiej zostały odnalezione jeszcze w sobotę wieczorem.

Dostałam właśnie najlepszą możliwą dziś wiadomość. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odzyskali wszystkie moje rowery i zatrzymali sprawcę włamania! Bardzo dziękuję jeleniogórskiej Policji oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawę - napisała m.in. na Facebooku Włoszczowska.

We wrocławskim zoo przyszedł na świat gibon białopoliczkowy

SQUID GAME po polsku. W co by grali zawodnicy?