Słoń zaatakował turystów na safari. Szokujące nagranie!

i

Autor: pixabay.com Słoń zaatakował turystów na safari. Szokujące nagranie!

Słoń zaatakował turystów na safari. Szokujące nagranie!

2021-12-03 9:31

Zdenerwowany słoń na safari w Parku Narodowym w RPA zaatakował turystów w samochodzie. Scena ta wyglądała naprawdę niebezpiecznie. Ludzie zaczęli w popłochu uciekać prze zwierzęciem, które próbowało wywrócić pojazd. Zobaczcie poniżej nagranie.

Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło w Rezerwacie Dzikich Zwierząt Selati w Parku Narodowym Krugera w RPA. Turyści w tym miejscu mogą jeździć specjalnymi samochodami przy okazji podziwiać dziką naturę i afrykańskie zwierzęta. Podczas jednej z takich wycieczek ludzie napotkali niespodziewanie na swojej drodze stado rozjuszonych słoni. W pewnym momencie jeden z nich zaatakował pojazd i chciał go przewrócić! 

Zaatakowani turyści mogą mówić naprawdę o sporym szczęściu, ponieważ udało im się uciec do innego pojazdu. Nikomu ostatecznie nic się nie stało. Samochód dostał doszczętnie zniszczony. 

Całe zdarzenie zostało nagrane.  

Jak informuje New York Post, zwierzę zareagowało agresywnie, gdyż było pobudzone ze względu na okres godowy - z powodu rosnącego poziomu testosteronu, samce słoni stają się wtedy bardziej agresywne. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 02.12 (Goście: Sebastian Kaleta - wiceminister sprawiedliwości, SP oraz Tomasz Trela - Nowa Lewica) Sedno Sprawy: Borys Budka