Silny mróz niemal w całej Polsce. Kiedy będzie cieplej? [OSTRZEŻENIA IMGW]

2021-02-12 20:20
Silny mróz niemal w całej Polsce. Kiedy będzie cieplej? [OSTRZEŻENIA IMGW]
Autor: pixabay.com

IMGW ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu i silnym mrozem niemal w całym kraju. Alerty nie dotyczą tylko niewielkich fragmentów zachodnich województw. Zagrożeniem będą też zawieje i zamiecie śnieżne. Kiedy w końcu będzie cieplej? Sprawdź prognozę pogody na weekend 12-14.02.2021.

Dawid Kubacki myśli o prezencie walentynkowym. "Przydałby się"

Silny mróz w niemal całej Polsce: Ostrzeżenia IMGW

Zima nie ustępuje. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym mrozem. Alerty pierwszego stopnia wydano dla niemal całej Polski. Silnych mrozów unikną jedynie mieszkańcy zachodniej Polski. Z kolei na wschodzie kraju należy się spodziewać także zawiei i zamieci śnieżnych.

Prognoza pogody na weekend 12-14.02.2021

Dziś w nocą termometry pokażą -15 do -18 stopni, a lokalnie w niektórych regionach - między innymi w górach - temperatura spadnie nawet do -20 stopni. Synoptycy ostrzegają też przed intensywnymi opadami śniegu na północy kraju.

W kolejnych dniach również mroźnie. Co prawda w sobotę w ciągu dnia będzie cieplej, a na zachodzie temperatury będą się zbliżały do zera, ale już w nocy znów w całym kraju mróz, który ma się utrzymać przez kolejnych kilka dni.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze