Shakira i Lewis Hamilton są razem?

i

Autor: Shutterstock / instagram

GWIAZDY

Shakira w towarzystwie Lewisa Hamiltona. Oboje celebrowali podium zawodnika w Grand Prix

2023-06-06 16:24

Wiadomości o Shakirze i Lewisie Hamiltonie, które sugerowały niedawno wzrost namiętności między nimi, wstrząsnęły mediami. Teraz para ponownie pojawiła się razem, a ich bliski przyjaciel uwiecznił ten moment na zdjęciu. Czy sądzicie, że to już prawdziwa miłość?

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, jakoby Shakira znalazła pocieszenie w ramionach utytułowanego kierowcy wyścigowego, Lewisa Hamiltona. Po raz pierwszy ich spotkanie miało miejsce na jachcie w Miami, co zostało zauważone przez media. Teraz pojawiły się doniesienia, że piosenkarka wspierała domniemanego partnera podczas wyścigu Formuły 1 w Barcelonie, co wielu uważało za dowód na istnienie między nimi czegoś więcej.

Lewis Hamilton i Shakira będą razem?!

Wydaje się, że medialne doniesienia były prawdziwe, ponieważ teraz Shakirę i Lewisa ujawnił ich wspólny znajomy. Nie wiadomo, bo być może zrobił to specjalnie. Na instagramie Mustafa the Poet pojawiło się ciekawe zdjęcie, na którym obok siebie siedział Hamilton z Shakirą. Fotografia miała miejsce tuż po wyścigu, gdzie zawodnik zajął drugie miejsce w Barcelonie.

Podczas kolacji para zasiadła obok siebie i wydawało się, że są w dobrych nastrojach. Lewis Hamilton uśmiechał się w swoim stylu, podczas gdy Shakira założyła kontrowersyjną kreację i wydawała się zrelaksowana w jego towarzystwie. Wcześniej Hamilton wspomniał w jednym z wywiadów, że "musi znaleźć dziewczynę o latynoskich korzeniach". No i chyba znalazł...

Świątek czy Lewandowski? Pytamy Czechów o nasze gwiazdy
Sonda
Czy Shakira z Lewisem Hamiltonem będą razem?
Źródło: Shakira w towarzystwie Lewisa Hamiltona. To zdjęcie wywołało lawinę plotek!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE