RAPORT Z ANTENY 22.07.2021: Więcej turystów wjedzie na Kasprowy Wierch!

2021-07-22 12:12 a.d.
Zamiast dotychczasowych 30-tu osób - sześćdziesiąt. Kolejka na Kasprowy Wierch zwiększa swoją przepustowość.
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Zamiast dotychczasowych 30-tu osób - sześćdziesiąt. Kolejka na Kasprowy Wierch zwiększa swoją przepustowość. Co jeszcze dzieje się w kraju i na świecie? Więcej informacji znajdziecie w dzisiejszym Raporcie z Anteny! Koniecznie oglądajcie nasze WIDEO!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 22.07.2021: napad na stację benzynową w Ostrowie Wielkopolskim
  2. RAPORT Z ANTENY 22.07.2021: Polska i Ukraina apelują - powstrzymajcie budowę gazociągu

Zamiast dotychczasowych 30 osób - sześćdziesiąt. Kolejka na Kasprowy Wierch zwiększa swoją przepustowość. Zgodę wydał na to Tatrzański Park Narodowy. A to dlatego, że na szczycie - łącznie z Polskimi Kolejami Linowymi zorganizował akcję edukacyjną. Akcja potrwa do września.

Raport z Anteny 22.07 godz.10

RAPORT Z ANTENY 22.07.2021: napad na stację benzynową w Ostrowie Wielkopolskim

U nas Ostrów Wielkopolski i napad na stację benzynową. Nieznany sprawca ukradł tysiąc złotych. Zagroził pracownicy stacji nożem i zażądał wydania pieniędzy. Potem uciekł. Wiadomo, że miał twarz zakrytą kominiarką.Trwają poszukiwania napastnika. Na szczęście nikt nie został ranny.

RAPORT Z ANTENY 22.07.2021: Polska i Ukraina apelują - powstrzymajcie budowę gazociągu

Stany Zjednoczone i Niemcy wydają wspólne oświadczenie, Polska i Ukraina apelują - powstrzymajcie budowę gazociągu. A chodzi o Nord Stream 2. Inwestycja - mimo ostrego sprzeciwu wielu państw - cały czas postępuje. Waszyngton i Berlin zawarły porozumienie, którego konsekwencją będzie brak sankcji na gazociąg.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze