Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Przerażające nagranie. Rosjanka namawia swojego chłopaka do zbierania trofeów z zabitych Ukraińców!

2022-09-18 16:14

Ukraiński wywiad wojskowy (HUR) opublikował w niedzielę rozmowę telefoniczną, w której - jak poinformował - młoda Rosjanka spod Moskwy namawia swego chłopaka, by przywiózł jej z wojny "trofea" - wojskowe kurtki i naszywki z ciał zabitych żołnierzy ukraińskich. Szokujące nagranie trafiło do internetu.

Dziewczyna rosyjskiego żołnierza chciała by przywiózł jej "trofea" z zabitych Ukraińców

Ukraiński wywiad wojskowy (HUR) opublikował w niedzielę rozmowę telefoniczną, w której - jak poinformował - młoda Rosjanka spod Moskwy namawia swego chłopaka, by przywiózł jej z wojny "trofea" - wojskowe kurtki i naszywki z ciał zabitych żołnierzy ukraińskich.

"Naszywki, buty, kurtki wojskowe zdjęte przez okupantów z ciał poległych w walce żołnierzy ukraińskich - oto szczyt marzeń prostej rosyjskiej dziewczyny spod Moskwy" - skomentował wywiad tę rozmowę.

Z opublikowanego nagrania wynika, że chłopak chce wracać do domu, dziewczyna zaś namawia go, by potem pojechał na wojną przeciwko Ukrainie jako najemnik z tzw. "grupy Wagnera" i przywiózł jej "mnóstwo kurtek wojskowych". Wspomina także o ludzkiej głowie - opowiada, iż pokazywała koleżance, że "wagnerowcy odcięli człowiekowi głowę". Domaga się kurtek i innych "trofeów"; oboje określają Ukraińców pogardliwymi określeniami.

"Amoralność wojska rosyjskiego dawno sięgnęła kolejnego dna, jednak haniebne obchodzenie się z jeńcami i ciałami zabitych obrońców Ukrainy nie pozostanie bez kary" - oznajmił wywiad.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE