Robert Lewandowski, Albania - Polska

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Polska wygrała z Albanią. MECZ był PRZERWANY przez pseudokibiców! [VIDEO]

2021-10-12 23:04

We wtorek piłkarska reprezentacja Polski rozegrała rozegrała kolejny mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022. Tym razem nasza drużyna rozegrała mecz w Tiranie z Albanią. Po golu zdobytym przez Karola Świderskiego w 77. minucie mecz został przerwany. Po tym kiedy albańscy kibice zaczęli rzucać niebezpiecznymi przedmiotami w kierunku naszych piłkarzy. Mecz został wznowiony po około 20 minutach. Jednak wynik nie uległ już zmianie! Polska wygrała!

EL. MUNDIALU: MECZ ALBANIA POLSKA

Mecz z Albanią był niezwykle ważny pod kątem ewentualnego awansu do baraży o mundial w Katarze. Nasza reprezentacja jeśli chciała mieć los we własnych rękach musiała ten mecz wygrać, aby zwycięstwa w listopadowych meczach z Andorą i Węgrami dały nam awans do baraży o mundial. Pierwsze miejsce i bezpośredni awans na turniej wydaje się być zarezerwowany dla Anglii.

Pierwsza połowa meczu nie dostarczyła nam wielu emocji. Nasi zawodnicy mieli lekką przewagę, jednak nie udało się jej udokumentować strzeloną bramką. Brakowało ostatniego podania, ponieważ wiele piłek nie docierało do naszych napastników.

W drugiej połowie mecz został przerwany po golu Karola Świderskiego. Kiedy Polacy zdobyli bramkę, w stronę naszych piłkarzy zaczęły lecieć niebezpieczne przedmioty. Mecz został przerwany na około 20. minut. Po wznowieniu wynik nie uległ zmianie. Polska wygrała z Albanią 1:0.

Albania - Polska 0:1 (0:0).

Bramka: Karol Świderski (77).

Żółte kartki: Albania - Ardian Ismajli, Elseid Hysaj, Ylber Ramadani; Polska - Adam Buksa, Jan Bednarek, Tymoteusz Puchacz.

Sędzia: Clement Turpin (Francja). Widzów ok. 22 tys.

ZOBACZ NAJLEPSZE MEMY Z MECZU ALBANIA POLSKA!