Reprezentacja leci na mecz Polska - Hiszpania

i

Autor: Pixabay.com

Polacy lecą na mecz z Hiszpanią. Przeszli TESTY NA COVID-19. Kogoś zabrakło na pokładzie samolotu?

2021-06-18 13:13

W piątek przed południem (18 czerwca), piłkarze reprezentacji Polski wsiedli na pokład samolotu, którym polecą na mecz Polska - Hiszpania na Euro 2020. Wcześniej, reprezentanci kraju przeszli testy na obecność COVID-19. Jakie były wyniki testu? Czy wszyscy będą mogli zagrać w sobotnim meczu z Hiszpanią? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Zgodnie z procedurami UEFA wyniki badań na koronawirusa muszą być jak najbardziej aktualne. Dlatego przed podróżą z Gdańska do Hiszpanii polska kadra przeszła testy.

- Wyniki u każdego są negatywne. Jeżeli chodzi o kontuzje, wszyscy piłkarze, z wyjątkiem Łukasza Fabiańskiego (który doznał urazu mięśniowego), są zdrowi - przekazał tuż przed wylotem Jakub Kwiatkowski, team menedżer reprezentacji.

Jak dodał, do Hiszpanii udała się cała kadra, łącznie z bramkarzem West Ham United.

Na piątkowy wieczór (godz. 19.15) zaplanowano w Sewilli wideokonferencję z selekcjonerem Paulo Sousą i obrońcą Kamilem Glikiem. Następnie biało-czerwoni wybiegną na trening.

Sobotnie spotkanie w Sewilli rozpocznie się o godz. 21. Nie może wystąpić w nim Grzegorz Krychowiak, który zobaczył dwie żółte kartki (w konsekwencji czerwoną) w przegranym 1:2 meczu ze Słowacją w Sankt Petersburgu.

Na zakończeniem grupy E Polacy zagrają 23 czerwca w Sankt Petersburgu ze Szwecją.

Raport z anteny 18.06, godz.10