POŻAR CZOŁGÓW na autostradzie koło Szczecina! Słychać było wybuchy WIDEO, ZDJĘCIA

2021-06-19 15:37
Płonące czołgi
Autor: Facebook.com

Tego nie widuje się na co dzień. W okolicach Szczecina, na autostradzie A6 w ogniu stanęły... czołgi! Wszystko to w wyniku zderzenia dwóch wojskowych ciężarówek. Zdjęcia i wideo z tego zdarzenia natychmiast obiegły internet. Co dokładnie zdarzyło się na autostradzie? O tym przeczytasz w naszym artykule.

Pożar czołgów na A6

- W wyniku zderzenia dwóch ciężarówek przewożących czołgi autostradą A6 doszło do pożaru – poinformował rzecznik prasowy KM PSP w Szczecinie kpt. Franciszek Goliński. Do kolizji doszło w sobotę na wysokości węzła Podjuchy w kierunku Kołbaskowa. Utrudnienia na tej trasie potrwają kilka godzin.

Kpt. Goliński powiedział, że dwie ciężarówki przewożące czołgi zderzyły się na autostradzie A6 w sobotę ok. godz. 11:50. Doszło do pożaru.

- Pojazdy były bez amunicji. Wybuchy, które było słychać, to był efekt pękających opon samochodów ciężarowych – podał rzecznik prasowy KM PSP w Szczecinie.

Dodał, że pożar został ugaszony o godz. 12:20. W akcji gaśniczej brało udział pięć zastępów PSP i jedna jednostka ochotnicza.

Kpt. Goliński przekazał, że dwaj kierowcy ciężarówek zostali przewiezieni do szpitala na badania.

Utrudnienia w kierunku Kołbaskowa potrwają jeszcze kilka godzin.

Raport z anteny 18.06, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze