Polscy siatkarze

i

Autor: PAP / Leszek Szymański Polscy siatkarze

Olimpiada 2020 SIATKÓWKA - kiedy i z kim następny mecz polskich siatkarzy?

2021-07-26 9:39

Drugi mecz Polaków podczas olimpijskiego turnieju w siatkówce mężczyzn był wspaniałym popisem gry naszych reprezentantów! Biało-Czerwoni rozgromili Włochów 3:0! Kiedy i z kim następny mecz polskich siatkarzy na Igrzyskach? Sprawdzicie to w naszym artykule.

Mecz Polska - Włochy był drugim starciem Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Nasi reprezentanci otrząsnęli się po spotkaniu z Iranem, które zakończyło się dopiero w tie-breaku zwycięstwem Irańczyków. W poniedziałek nad ranem, 26 lipca, Polacy zagrali koncertowo i pokonali Italię 3:0 (25:20, 26:24, 25:20). Siatkarze udowodnili, że liczą się na Olimpiadzie! Teraz przygotowują się na następny mecz w grupie A. Oprócz Polski znalazły się w niej też Japonia, Wenezuela, Włochy, Iran i Kanada. Kiedy następny mecz Biało-Czerwonych? Z kim zagrają siatkarze pod wodzą Vitala Heynena? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dalszej części artykułu.

Pekhart dostał wyjątkowy prezent! Legenda dla niego to zrobiła

Mecze Polski na Igrzyskach w Tokio - kiedy i z kim następny mecz?

Po wygranej z Włochami Polacy nie mają czasu na długie świętowanie. Naszą kadrę czeka bowiem mecz przeciwko kolejnemu przeciwnikowi. Z kim grają Polacy w Tokio? Nasze Następne spotkanie w grupie A olimpijskiego turnieju siatkówki to mecz Polska - Wenezuela. Spotkanie zaplanowano na środę, 28 lipca, o godzinie 7.25.

Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?