Ojciec wyprowadzał dzieci na smyczy! W sieci trwa BURZA!

2022-06-27 11:01
Ojciec wyprowadzał dzieci na smyczy! W sieci BURZA!
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Rodzicielstwo to w dużej mierze bycie odpowiedzialnym. Z dziećmi nie tylko bawimy się w domu, lecz musimy im zapewnić również bezpieczną rekreację na świeżym powietrzu. Pewien ojciec postanowił wybrać się na spacer ze swoimi pociechami. Los jednak chciał, że jest rodzicem... pięcioraczków! Mężczyzna zdecydował się pokazać wideo, na którym prowadzi je na smyczy!

Czy zastanawialiście się kiedyś, jakie to uczucie, gdy naraz zostajecie rodzicami nie jednego, dwójki, a całej piątki dzieci? Świat staje do góry nogami, a przed nami liczne wyzwania! Przekonał się o tym na własnej skórze Drixa Lemana ze Stanów Zjednoczonych, który dokumentuje życie swojej rodziny na Tik Toku. Jak poradzić sobie z kilkuletnią, rozbieganą gromadą maluchów? Pomysłów jest wiele. Ten tata postawił na szelki i wspólną, długą ,,smycz" dla dzieci.

"Nigdy nie chciałem kupować smyczy dla dzieci, dopóki nie urodziły mi się pięcioraczki" - skomentował wideo ojciec gromadki. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak dzieci na spacerze przemieszczają się prze ojcem. Każde z nich ma na sobie specjalne szelki i doczepiony do nich koniec smyczy.

Ojciec wyprowadzał pięcioraczki na smyczy - komentarze internautów

Po opublikowaniu wideo w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Metoda nie spodobała się dużej części obserwatorów z TikToka, którzy podkreślają - dziecko to nie pies.

Czy mają rację? A może rodzice zadbał o bezpieczeństwo i to powinno być najważniejsze?

PSYCHOTEST. Jaką pizzą jesteś?

Pytanie 1 z 12
Gdzie najczęściej jesz pizzę?
Viki Gabor podczas festiwalu w Opolu

Wyprowadzanie dzieci na smyczy może wydać się dziwne, ale przy pomysłach Alberta z ESKI to mały pikuś :)

Posłuchajcie jego kultowej WKRĘTARKI!

Listen to "Sznur" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze