MŚ 2022. Chorwacja wywalczyła brąz! Zobacz wszystkie bramki zwycięzców [WIDEO]

Autor: PAP PA/Tolga Bozoglu MŚ 2022. Chorwacja wywalczyła brąz!

2022-12-17 17:54

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Mecz o trzecie miejsce wygrywa Chorwacja z wynikiem 2:1. Pierwszego gola strzelił Josko Gvardiol już w siódmej minucie spotkania. Wszystkie bramki Chorwatów możesz zobaczyć w artykule poniżej.

MŚ 2022. Wynik meczu Chorwacja – Maroko o trzecie miejsce

W sobotę (17 grudnia) punktualnie o godzinie 16.00 czasu polskiego rozpoczął się mecz Chorwacja – Maroko o trzecie miejsce na piłkarskich Mistrzostwach Świata w Katarze. Wynik spotkania otworzył w siódmej minucie Josko Gvardiol, strzelając gola dla Chorwacji. Chwilę potem, w 9 minucie, Achraf Dari zdobył bramkę dla Maroko.

Ostatecznie brązowy medal w MŚ 2022 zdobyła Chorwacja z wynikiem 2:1.

Mecz Chorwacja - Maroko. Wszystkie gole Chorwatów

Poniżej możesz zobaczyć wszystkie gole Chorwacji na meczu z Maroko.

Finał Mundialu w Katarze. Mecz Francja - Argentyna w niedzielę

Finał piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze już w niedzielę (18 grudnia). O zwycięstwo powalczy Francja z Argentyną. Początek meczu o godzinie 16.00 czasu polskiego. Transmisję meczu będzie można oglądać m.in. na TVP 1.