Modelka wyszła za mąż sama za siebie. Po 2,5 miesiącach się rozwiodła

i

Autor: IG/cristianegaleraoficial Modelka wyszła za mąż sama za siebie. Po 2,5 miesiącach się rozwiodła

Modelka wyszła za mąż sama za siebie. Po 2,5 miesiącach się rozwiodła

2021-11-25 8:38

We wrześniu 33-letnia brazylijska modelka Chris Galera zdecydowała, że ​​jest zmęczona próbami budowania relacji z mężczyznami i wyszła za siebie, jak donosi New York Post. Wszystko wyglądało tak, jak powinno: Chris Galera został sfotografowany w sukni ślubnej z bukietem na tle kościoła. Małżeństwo jednak nie trwało długo. Modelka po 2,5 miesiącach zdecydowała się na rozwód.

Mówiąc o ślubie na Instagramie, modelka zaznaczała, że otrzymuje „tysiące wiadomości od kobiet i mężczyzn z całego świata” z propozycjami małżeństwa. „Niestety, ale nie zamierzam się rozwodzić w najbliższej przyszłości” – dodał model.

W końcu małżeństwo samej z sobą trwało nieco ponad dwa miesiące. Według Galery poznała ona „kogoś”, zakochała się i została zmuszona do rozwodu. „Byłam szczęśliwy w tym małżeństwie i uwierzyłam ponownie w miłość, kiedy spotkałam jedną wyjątkową osobę”, cytuje modelka w wydaniu Mirror.

Szczęście dla młodych! Mamy nadzieję, że kolejne małżeństwo Brazylijki będzie nie mniej szczęśliwe – ale na pewno dłuższe.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

QUIZ. Granice Polski i ich tajemnice

Pytanie 1 z 12
Na początek coś łatwego. Z iloma krajami Polska dzieli lądowe granice?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE