Koronawirus Lubelskie 7.02. Ile dziś zakażeń i zgonów? Raport MZ

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Surprising_Shots Konferencja ministra zdrowia 9.02.2022. NA ŻYWO. Nowe obostrzenia. O której? Gdzie oglądać?

Konferencja premiera i ministra zdrowia 9.02.2022. Uczniowie wrócą do szkół? Co ogłoszą Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski?

2022-02-09 12:11

Konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia 9.02.2022. NA ŻYWO. Co ogłoszą Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski? Czy uczniowie wrócą do szkół? Czy czeka nas luzowanie obostrzeń? Na te pytania być może uzyskamy odpowiedzi podczas konferencji premiera i ministra zdrowia.

Spis treści

  1. Konferencja premiera i ministra zdrowia 9.02.2022. NA ŻYWO. Uczniowie wrócą do szkół?
  2. Konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia 9.02.2022. O której? Gdzie oglądać na żywo?
  3. Konferencja prasowa Ministra Zdrowia 9.02.2022 - gdzie oglądać? NA ŻYWO

Konferencja premiera i ministra zdrowia 9.02.2022. NA ŻYWO. Uczniowie wrócą do szkół?

Piąta fala koronawirusa nadal nie odpuszcza. W Polsce w ostatnich dniach notuje się od 25 do 35 tysięcy zakażeń dziennie. Wszystkiemu winien jest wariant Omikron, który bardzo szybko się rozprzestrzenia.

Przedstawiciele rządu zaznaczają jednak, że już widać światełko w tunelu. Istnieje opcja, że liczba zakażeń COVID w Polsce będzie w najbliższych dniach spadać. Przedstawiciele rządu nieśmiało zapowiadają już zmiany. Jedną z nich ma być powrót uczniów do szkół. Dotyczyłby on prawdopodobnie części województw. Przypomnijmy, że na ten moment dzieci od piątej klasy podstawówki w górę uczą się zdalnie. Pozostali stacjonarnie. Być może właśnie podczas środowej konferencji prasowej premiera i ministra zdrowia dowiemy się więcej szczegółów.

Co innego może ogłosić Mateusz Morawiecki i Adam Niedzielski? Być może nastąpi luzowanie obostrzeń: czyli np. zwiększenie limitów w poszczególnych obiektach. Co jeszcze? Konkrety z pewnością poznamy podczas konferencji premiera i ministra zdrowia.

Naukowcy odtwarzają dawny lek przeciwepidemiczny

Konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia 9.02.2022. O której? Gdzie oglądać na żywo?

Na środę, 9 lutego na godzinę 10.00 zapowiedziano posiedzenie sztabu kryzysowego. Tuż po nim z pewnością odbędzie się konferencja prasowa premiera i ministra zdrowia. O której godzinie można się jej spodziewać? Konferencja premiera i ministra zdrowia 9.02.2022 rozpocznie się około godziny 12.30.

Konferencja prasowa Ministra Zdrowia 9.02.2022 - gdzie oglądać? NA ŻYWO

Transmisja z każdej konferencji premiera i ministra zdrowia na żywo dostępna jest zawsze m.in. w telewizji na kanałach TVP Info oraz TVN24. Można jej poszukać również online w internecie na stronach rządowych i Facebooku.

Sonda
Czy pojawienie się wariantu Omikron w jakiś sposób wpłynęło na twoje życie codzienne?