Japończyk postanowił zostać psem - zapłacił za to ogromne pieniądze

2022-06-03 15:14
Toko-san
Autor: Fot. screen YouTube 動物になりたい(I want to be an animal) https://www.youtube.com/channel/UCv8rTa66XHBWNBkV5DCgoYw / https://www.facebook.com/zeppetJP/ Toko-san

Na pierwszy rzut oka - zwykły owczarek collie. Dopiero po chwili orientujemy się, że w rzeczywistości jest to człowiek! Pewien mieszkaniec Japonii za spełnienie swojego marzenia o byciu psem zapłacił gigantyczną kwotę! Więcej na ten temat w naszym artykule.

Czy można kochać psy do tego stopnia, by samemu stać się psem? Najwyraźniej tak! Potwierdza to historia Japończyka, który zapragnął przemienić się w długowłosego owczarka szkockiego. Toko-san, bo tak nazywa się mężczyzna, zdecydował się na tę rasę z uwagi na jej rozmiary - jako osoba średniego wzrostu, zwyczajnie nie mógłby udawać mniejszego psa. Zadanie przygotowania realistycznego kostiumu zlecił firmie Zeppet, która tworzy stroje na potrzeby programów telewizyjnych i reklam. Praca trwała 40 dni, ale ostateczny efekt jest oszałamiający - na zdjęciach i nagraniach udostępnionych w sieci Toko-san wygląda jak prawdziwy Collie! Powalająca jest również cena kostiumu. O tym w dalszej części artykułu.

Malutka sarenka zgubiła mamusię

Kostium za dwa miliony jenów

Tako-San swoje życie pod postacią psa dokumentuje na nagraniach. Na jego kanale o nazwie "Chcę być zwierzęciem" znajdziemy filmiki, na których radośnie tarza się po podłodze, podnosi łapę i biega za piłeczką. W pierwszej chwili można odnieść wrażenie, że to prawdziwy collie.

Spełnienie marzenia nie było jednak tanie. Tako-San zapłacił za kostium 2 000 000 jenów. Po dzisiejszym kursie to około 66 000 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze