Influencerka spadła z kilkudziesięciu metrów. Upadek zarejestrował telefon. Szokujące nagranie!

i

Autor: Screen Twitter Influencerka spadła z kilkudziesięciu metrów. Upadek zarejestrował telefon. Szokujące nagranie!

Influencerka spadła z kilkudziesięciu metrów. Upadek zarejestrował telefon. Szokujące nagranie! [WIDEO]

2021-07-27 13:12

23-letnia chińska influencerka zginęła po upadku z wysokości ok. 50 metrów. Xiao Qiumei na co dzień była operatorem dźwigu. Jej upadek został nagrany przez telefon komórkowy, który kobieta miała trzymać w dłoni. Nagranie pojawiło się w sieci.

Influencerka spadła z kilkudziesięciu metrów. Wszystko nagrał telefon

Xiao Qiumei w Chinach zdobyła popularność, publikując filmiki, które pokazywały jej życie o pracę operatorki dźwigu. 23-latkę w mediach społecznościowych obserwowało ok. 100 tysięcy osób. Nagrania, które pojawiały się w sieci, bardzo często kręcone były na wysokościach.

W ostatnim filmiku influencerka mówi do telefonu w małym pomieszczeniu, które być może jest kabiną dźwigu. W pewnej chwili obraz traci ostrość i przełącza się na rozmyte sprzęty, które przelatują za obiektywem. W tle słychać krzyki.

Burza w Warszawie. Ulicami płyną rzeki

Jak podał "The Sun", Xiao Qiumei spadła z wysokości ok. 50 metrów. Świadkowie relacjonowali, że kobieta upadła na ziemię z telefonem w dłoni.

Rodzina kobiety potwierdziła, że do wypadku doszło w miejscu jej pracy w mieście Quzhou. Większość pracowników miała udać się do domów. Rodzina 23-latki zaprzeczyła jednak, że ta nagrywała filmik, schodząc z dźwigu. "W pracy była profesjonalistką, telefon komórkowy trzymała w torbie" - podali bliscy. Xiao Qiumei osierociła trójkę dzieci.

Quiz. Najważniejsze wydarzenia w Polsce po 2000 roku. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 15
Papież Jan Paweł II zmarł w 2005 roku. Pamiętasz w jaki dzień?