Euro 2021. Spadochroniarz wylądował na stadionie tuż przed meczem Francja - Niemcy [WIDEO]

2021-06-16 7:42
Euro 2021. Spadochroniarz wylądował na stadionie podczas meczu Francja - Niemcy
Autor: Instagram: ftbl Euro 2021. Spadochroniarz wylądował na stadionie podczas meczu Francja - Niemcy

Wielkie zaskoczenie tuż przed rozpoczęciem meczu Francja - Niemcy! Na stadionie Allianz Arena w Monachium wylądował... SPADOCHRONIARZ. O mały włos nie doszło do tragedii. Całe zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu. Zobaczcie!

Co jeszcze wydarzy się podczas tegorocznego Euro? Jak się okazuje, wszystko jest możliwe! Chwilę przed rozpoczęciem wtorkowego (15 czerwca) spotkania Francuzów z Niemcami na stadionie Allianz Arena w Monachium wylądował spadochroniarz. Zanim jednak zakończył swój lot na murawie, o mały włos nie doszło do tragedii. Według relacji świadków zdarzenia mężczyzna zahaczył o kibiców na trybunach. Udzielono im pomocy medycznej.

Co ciekawe, na lotni spadochroniarza znalazło się logo organizacji Greenpeace. Niewykluczone, że mogła to być akcja protestacyjna. Nie ma jednak w tej sprawie żadnych oficjalnych komunikatów.

Nagranie ze zdarzenia możecie obejrzeć poniżej.

Raport z anteny 15.06, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze