Benzyna po 8 złotych? Internet komentuje drożyznę i nie ma litości [MEMY]

2022-06-06 22:12

Ceny paliw szybują bez kontroli. Są coraz to wyższe, a kilka dni temu za Pb95 i Pb98 kierowcy musieli zapłacić już ponad 8 zł za litr. Jak zapowiadają eksperci, taniej nie będzie, a już niebawem każda podróż autem może kosztować nas krocie. Na całe szczęście internauci mają poczucie humoru i w dosadny sposób komentują zabójcze ceny paliw. Zobaczcie naszą galerię z najlepszymi memami!

Benzyna w Polsce jest drożejącą najszybciej w Unii Europejskiej. Polska jest też na europejskim podium, jeśli chodzi o podwyżki cen oleju napędowego. To jednak kierowcy benzyniaków mają jednak najgorzej: rekordowe ceny na stacjach wciąż nie mogą dogonić hurtowych cen benzyny, które z krótkimi przerwami rosną praktycznie z dnia na dzień.

Eksperci prognozują, że benzyna 95 oktanowa "będzie nieuchronnie zbliżać się do 8 zł za litr". "Wyraźnie taniej może być oferowany diesel, właściciele stacji paliw podwyższą ceny, ale powinni sprzedawać go po 7,33-7,48 zł/l" - dodali. W przypadku LPG analitycy e-petrol.pl przewidują "czasową stabilizację ceny" - w najbliższych dniach średnio w kraju cena LPG powinna utrzymywać się w przedziale 3,56-3,66 zł/l.

Zobacz najlepsze memy o drożejących cenach benzyny!

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Skąd wziąć kasę na zupę? Można ją wygrać w ESCE, albo... próbować dorobić, jak Albert.

Posłuchajcie jak sobie poradził :)

Listen to "Wojtuś bez szmalu" on Spreaker.