Antyranking prezentów na Walentynki. Tego Polacy NIE CHCĄ dostać od swojej drugiej połówki!

2021-02-11 9:57

Walentynki to coroczne święto zakochanych, podczas którego obdarowujemy się prezentami. Niestety nie zawsze potrafimy trafić w gust swojej drugiej połówki. Co jest najgorszym, a co najlepszym prezentem walentynkowym? Ciekawe zestawienie przygotował zespół analityków Picodi.com.

Walentynki cieszą się w Polsce dużą popularnością. Według badań przeprowadzonych przez zespół analityków Picodi.com aż 80% zapytanych Polaków zadeklarowało, że obchodzi Walentynki. Co ciekawe, o 2% ankietowanych więcej zamierza tego dnia dać coś w prezencie swojej drugiej połówce.

Co Polki i Polacy zamierzają sobie kupić? Wśród mężczyzn najczęściej wskazywano kolację w restauracji – 28% ankietowanych liczy, że w Walentynki restrykcje zostaną rozluźnione. Drugim najczęściej wybieranym prezentem okazały się kwiaty (26%), a trzecim – biżuteria (25%). Kobiety z kolei najczęściej jako prezent kupują perfumy (32%), słodycze (29%) i odzież (25%).

Tłusty czwartek w Olsztynie – Jak powstają pyszne pączki?

Najlepsze prezenty na Walentynki. Jakie są oczekiwania kobiet i mężczyzn?

Picodi.com sprawdziło także, jakie są oczekiwania Polek i Polaków wobec prezentów od drugiej połówki. Okazuje się, że według kobiet najlepsze prezenty to kwiaty (41%), biżuteria (38%), perfumy (34%), romantyczna kolacja w restauracji (34%) i bielizna (29%). Dla mężczyzn najbardziej akceptowalną opcją jest kolacja w restauracji (32%), a w dalszej kolejności perfumy (23%) i odzież (21%). 14% nie pogardzi jedzeniem na dowóz, a 13% – bielizną.

Najgorsze prezenty na Walentynki. Czego nie kupować drugiej połówce?

A jakie są najgorsze prezenty na Walentynki? Listę znajdziesz w galerii poniżej. By przejść do galerii, kliknij pierwsze zdjęcie, a następnie kieruj się strzałkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze