Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Krychowiak zagra z Anglią mimo pozytywnego testu na koronawirusa. Jak to możliwe?

2021-03-30 18:34

Grzegorz Krychowiak jednak zagra w środowym meczu Anglia-Polska! Wcześniej informowaliśmy, że po uzyskaniu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa, nie zobaczymy piłkarza na boisku. Dlaczego zmieniono decyzję? Jaki skład na mecz Polska-Anglia 30.03.2021?

Grzegorz Krychowiak jednak zagra w meczu Anglia-Polska - poinformował PZPN. Drugi test polskiego pomocnika dał negatywny wynik i jeszcze dziś Krychowiak uda się do Wielkiej Brytanii, aby dołączyć do drużyny Paulo Sousy. Według informacji podanych rano przez rzecznika PZPN, Jakuba Kwiatkowskiego, Krychowiak otrzymał pozytywny wynik testu na Covid-19.  Jednak w związku z tym, że piłkarz jest już ozdrowieńcem, podjęte zostały rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu.

Czytaj także: Robert Lewandowski z POWAŻNĄ kontuzją. Może nie zagrać nawet przez miesiąc! Co się stało?

Radości z powodu Krychowiaka nie krył trener reprezentacji Paulo Sousa. - Szczególnie z takim zespołem jak Anglia ważne, że będziemy mieli zawodnika z taką jakością. Mięć tak doświadczonego zawodnika na środku pola to ważna sprawa, bo nie chodzi tylko o to, co on potrafi, ale też jak komunikuje się z innymi graczami - powiedział.  Selekcjoner odniósł się też do absencji Roberta Lewandowskiego, który został wykluczony przez kontuzję podczas meczu z Andorą i nie zobaczymy go na boisku co najmniej przez cztery tygodnie. - To dla nas bardzo ważny moment. Musimy pokazać że jesteśmy silni mentalnie również bez tak ważnego gracza jak Robert. Ci którzy pojawią się na boisku będą musieli pokazać, że Polska - znaczy siła - dodał trener.

Anglia-Polska 31.03.2021: Jaki skład?

Póki co wiadomo, że na boisku nie zobaczymy kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego, który przez kontuzję kolana musi wstrzymać treningi na co najmniej cztery tygodnie. Na boisku nie zobaczymy też zarażonych koronawirusem Kamila Piątkowskiego i Mateusza Klicha.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Wembley i inne słynne stadiony. Rozpoznasz te stadiony? Kto na nich gra?

Pytanie 1 z 10
Jaki stadion jest widoczny na zdjęciu?
QUIZ. Wembley, San Siro, Camp Nou i inne. Rozpoznasz te stadiony? Kto na nich gra?
Raport z Anteny 30.03