Andrzej Gołota

i

Autor: Wojciech Rzążewski/Super Express - Instagram

Andrzej Gołota dostał WEZWANIE DO WOJSKA. Żona: "Broń potrafi obsługiwać"

2022-01-26 11:48

Andrzej Gołota to chyba najbardziej rozpoznawalny polski pięściarz. Okazuje się, że pamiętają o nim nie tylko fani boksu. Dawny medalista olimpijski, którego walki elektryzowały wszystkich Polaków, dostał ostatnio... wezwanie do wojska! Informację o tym przekazała jego żona - Mariola Gołota.

- Andrzej otrzymal wezwanie do wojska (rezerwy?) w Polsce... - napisała w mediach społecznościowych Mariola Gołota, która umieściła również zdjęcie swojego męża w mundurze.

Jak powiedziała w rozmowie z portalem Interia, wezwanie do stawienia się w Wojskowej Komendzie Uzupełnień, przyszło na warszawski adres Gołoty. Były pięściarz zadzwonił tam, by wytłumaczyć że za dwa dni wraca do USA - polecono mu więc stawić się w WKU po powrocie.

- Ponieważ odebrał list po oznaczonym czasie, został poinstruowany zgłosić się przy okazji następnej wizyty w Polsce - napisała na Instagramie.

Mariola Gołota zaznaczyła, że jej mąż stawi się na wezwanie. Jednocześnie jednak wyraziła powątpiewanie, czy armia dobrze robi wzywając 54-latka. Stwierdziła, że nie ma on już tego zdrowia co kiedyś, zaś na co dzień potrzebuje okularów.

Podkreśliła jednak, że Andrzej Gołota całkiem dobrze posługuje się bronią.

- U nas w domu wszyscy mamy pozwolenie noszenia broni - napisała na Instagramie.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pierwsza robokelnerka w Łodzi!