Autobusy

i

Autor: Flickr / Janusz Jakubowski

WTP wydał komunikat. 2 września wieczorem pojedzie dodatkowa linia

2022-09-01 15:05

W piątek, 2 września o 20:30 Legia Warszawa rozegra domowe spotkanie z Radomiakiem Radom. Na ewentualne utrudnienia przygotowali się już przedstawiciele Warszawskiego Transportu Publicznego. Jakich zmian należy się spodziewać?

Już jutro (2.09), o godzinie 20:30 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej zmierzą się Legia Warszawa i Radomiak Radom. Jak przekazali przedstawiciele stołecznego klubu, sprzedano już 25 tys. biletów na to spotkanie. W okolicach obiektu zrobi się więc naprawdę tłoczno.

Legia Warszawa - Radomiak Radom 2.09. Zmiany w komunikacji miejskiej

WTP sprawnie odpowiedział na to wyzwanie komunikacyjne. "W związku z rozgrywanym meczem piłki nożnej na stadionie Legii w dn. 2.09.2022 r. (piątek) od godz. 18:30 do końca kursowania linii dziennych dla linii przyspieszonych 502, 507, 514, 520, 523 oraz 525 przystanek TORWAR 01 obowiązywał będzie jako stały" - poinformowano w komunikacie.

Poza tym, po zakończeniu spotkania, a więc ok. 22:15, na stołeczne ulice ruszy dodatkowa linia autobusowa. Chodzi konkretnie o numer 911.

Linia pojedzie jednokierunkowo na trasie: TORWAR 01 – Trasa Łazienkowska – al. Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA 10. Każdy, kto zdecyduje się wybrać ten autobus, musi mieć standardowy bilet.

Czytaj również: Tysiące książek i winyli za złotówkę. Trwa wielka wyprzedaż w Antykwariacie Grochowskim

Choć w komunikacie nie poinformowano o dodatkowych zmianach, należy pamiętać, że obszar wokół stadionu w dni meczowe znacznie się korkuje. Komunikacja miejska może mieć więc znaczne opóźnienia. Czasami występują również problemy z dostępnością kierowców taksówek oraz aplikacji przewozowych, na co należy się przygotować.

Marcin Rosłoń o wielkiej pomocy Artura Boruca i o Legii w nowym sezonie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Harry Styles w Warszawie. Gigantyczna kolejka po bilety
  2. "Ukończono w roku 194”. Konserwator zabytków wyjaśnia zagadkę tablicy na bulwarach wiślanych
  3. Nowa podstawówka w Warszawie. Dziś zadzwonił pierwszy dzwonek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE