Harry Styles i kolejka po bilety

i

Autor: Flickr / Lily Redman

Harry Styles w Warszawie. Gigantyczna kolejka po bilety

Na stronie Ticketmaster.pl ruszyła przedsprzedaż biletów na warszawski koncert Harry'ego Stylesa. Były wokalista One Direction przyjedzie do Warszawy 2 lipca 2023 roku. Harry Styles wystąpi na Stadionie Narodowym.

Punktualnie o godzinie 10:00 w czwartek 1 września na stronie Ticketmaster.pl rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na warszawski koncert Harry'ego Stylesa. Osoby zainteresowane zakupem muszą najpierw ustawić się w internetowej kolejce, w której przebywa jednocześnie kilkadziesiąt tysięcy fanów. Dopiero później strona umożliwia przejście do rezerwacji i zakupu biletów.

Czytaj również: Harry Styles zagra w Warszawie. Bilety rozchodzą się ekspresowo, a co z miejscami w hotelach?

Harry Styles w Warszawie

Najpopularniejszy utwór Harry'ego Stylesa - Watermelon Sugar - zebrał na Spotify niemal dwa miliardy odsłon. Nic dziwnego, że brytyjski wokalista jest uznawany za jednego z najbardziej wpływowych artystów muzyki pop na świecie. Jego debiutancki album solowy, zatytułowany po prostu Harry Styles, stał się jednym z dziesięciu najlepiej sprzedających się albumów roku na świecie. Drugi album, Fine Line, znalazł się na szczycie prestiżowej listy Billboard 200 tuż po wydaniu.

Podczas kariery solowej Harry Styles zdobył prestiżowe wyróżnienia, w tym dwie nagrody BRIT, nagrodę Grammy, Ivor Novello Award, American Music Award i wiele innych na całym świecie. Był także pierwszym mężczyzną, którego zdjęcie opublikowano na okładce magazynu Vogue.

Gdzie kupić bilet na koncert Harry'ego Stylesa?

Trasa koncertowa Love On Tour została przełożona z powodu pandemii covid-19 i ostatecznie rozpoczęła się we wrześniu 2021 roku w Las Vegas. Pod koniec 2021 roku Harry Styles zagrał ponad 40 koncertów w Stanach Zjednoczonych. Jego występy są pełne znanych na całym świecie hitów artysty, takich jak Sign of the Times, Lights Up, Adore You, Watermelon Sugar czy Kiwi.

Przedsprzedaż biletów dla klientów Ticketmaster rozpoczęła się w czwartek 1 września o godz. 10.00. Bilety w sprzedaży ogólnej pojawią się w piątek 2 września o godz. 10.00 na LiveNation.pl

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tę podwyżkę odczuje wielu Polaków. Akcyza w 2023 roku mocno w górę
  2. W tych godzinach nie kupimy alkoholu? Aktywiści chcą zakazu sprzedaży
  3. W Warszawie brakuje kierowców. Niektóre linie zostały na rozkładzie wakacyjnym
Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE