Artemas przed majówką z tanecznym i like the way you kiss me najlepsza w Polsce!

i

Autor: single cover art Artemas przed majówką z tanecznym i like the way you kiss me najlepsza w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Artemas przed majówką z tanecznym "i like the way you kiss me" króluje w Polsce!

2024-04-26 19:52

Artemas króluje w Gorącej 20 Radia ESKA, a to wszystko za sprawą Waszych głosów. Czy mówimy tu o jednym z największych hitów roku? Zdecydowanie pod względem tych viralowych na pewno! Teledysk "i like the way you kiss me" w 14 dni przekroczył barierę 10 milionów wyświetleń. Głosujcie dalej - na ESKA.pl!

Artemas muzycznie jest na rynku od 2019 roku. Jak twierdzi, mając 16-latek obejrzaa film dokumentalny o Kurcie Cobainie zatytułowanego "Kurt Cobain: Montage of Heck" i to właśnie on po raz pierwszy zainspirował go do napisania piosenek. Mając 17 lat jego piosenka grana była przez lokalną rozgłośnie radiową w Oxfordshire w Anglii. Pierwszy oficjalny singiel, wydany przez wytwórnię opublikował w listopadzie 2020 roku. Po latach aktywności sukces odniósł w październiku 2023. Jego piosenka pt. "If You Think I'm Pretty" stała się viralem. Jeszcze głośniej było w marcu 2024, gdy wydał utwór "I Like the Way You Kiss Me", który zajął 3. miejsce na brytyjskiej liście hitów, a także na szczycie w Niemczech i na Litwie. Artemas właśnie dopisał sobie kolejny sukces, bo jej hit stał się numerem 1 Gorącej 20 Radia ESKA, bo głosujecie na ESKA.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj, słuchaj, wygrywaj

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 26.04.2024

7 spadków, 8 awansów, 4 nowości i 1 utwór bez zmian - to statystyka ostatniego kwietniowego (2024) notowania Gorącej 20 Radia ESKA. Pożegnaliśmy cztery hity i są to: "Ne Rozumiju" od Vixena, "Whatever" od Kygo, "Beat of Your Heart" od Purple Disco Machine oraz "Do gwiazd", za które odpowiadają Oskar Cyms i Carla Fernandes. W ich miejsce za sprawą Waszych głosów wskoczyli: 

  • 20. Calvin Harris & Rag'n'Bone Man - Lovers In A Past Life
  • 17. Switch Disco & R3hab feat. Sam Feldt - Sleep Tonight
  • 13. Shakira & Cardi B - Punteria
  • 11. David Guetta & OneRepublic - Don't Wanna Wait

Niezłe przetasowania zrobiliście w pierwszej piątce. Na piątym uplasowała się Dua Lipa, która 3 maja wyda swój album "Radical Optimism", na miejscu czwartym uplasował się Benson Boone ze swoim "Beautiful Things", podium otworzył Cyril z remiksem przeboju "The Sound of Silence", a na miejscu drugim uplasował się Kizo z hitem "Hero. Kolejne notowanie już 3 maja 2024 od godziny 18:00!

Gorąca 20 Radia ESKA: 1. Artemas - I Like The Way You Kiss Me