Tysiące książek i winyli za złotówkę. Trwa wielka wyprzedaż w Antykwariacie Grochowskim

2022-09-01 14:11

27 sierpnia Antykwariat Grochowski rozpoczął akcję, w której za symboliczną złotówkę można kupić wiele książek i płyt, w tym winylowych. Wydarzenie "ZŁAP OKAZJĘ! vol.6" potrwa do 3 września, a wybór nadal pozostaje szeroki.

- „ZŁAP OKAZJĘ VOL. 6” to wyjątkowe, tygodniowe wydarzenie w Antykwariacie Grochowskim! Wracamy z książkami i winylami za złotówkę! W całym lokalu oraz na dużej strefie wokół antykwariatu będzie na Was czekać około 25 000 książek i 3000 winyli po 1 zł. Oprócz tego będziemy mieć dużą pulę płyt CD, winyli oraz książek po 5 złotych. „Pięciozłotówkowce” będą się zmieniać codziennie, więc warto do nas wpaść parę razy! - przekazała ekipa Antykwariatu.

Czytaj również: Jazzowe zakończenie wakacji. Co robić w weekend?

Antykwariat Grochowski wyprzedaje tysiące książek i płyt

Akcja potrwa do 3 września. Zakupy można robić codziennie w godzinach 9:00-19:00.

Zarówno przed samym Antykwariatem Grochowskim, jak i w środku sklepu znaleźć można wiele kartonów wypełnionych setkami książek i płyt, czy nawet różnego rodzaju bibelotów. Mimo że akcja powoli dobiega końca, asortyment nadal pozostaje bardzo szeroki.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda wyprzedaż, możecie ją zobaczyć w naszej galerii:

Nocna prohibicja w Warszawie. Aktywiści chcą zakazu sprzedaży alkoholu po godz. 22

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Harry Styles w Warszawie. Gigantyczna kolejka po bilety
  2. "Ukończono w roku 194”. Konserwator zabytków wyjaśnia zagadkę tablicy na bulwarach wiślanych
  3. Nowa podstawówka w Warszawie. Dziś zadzwonił pierwszy dzwonek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE