Tymoteusz Puchacz: wiek, dziewczyna, tatuaż, zarobki. Kim jest piłkarz reprezentacji Polski?

2021-10-14 10:36
Tymoteusz Puchacz: dziewczyna, Wieniawa, tatuaż, zarobki, bedoes, Instagram. Kim jest piłkarz reprezentacji Polski?
Autor: AP PHOTO/CZAREK SOKOLOWSKI Tymoteusz Puchacz: dziewczyna, Wieniawa, tatuaż, zarobki, bedoes, Instagram. Kim jest piłkarz reprezentacji Polski?

Tymoteusz Puchacz urodził się w Sulechowie. Jest polskim piłkarzem, który występuje na pozycji pomocnika w niemieckim klubie 1. FC Union Berlin. Uczestniczył w Mistrzostwach Europy 2020. Coraz więcej osób wyszukuje informacji o naszym zawodniku. Postanowiliśmy przybliżyć Wam jego sylwetkę.

Spis treści

  1. Tymoteusz Puchacz: wiek
  2. Tymoteusz Puchacz: dziewczyna
  3. Tymoteusz Puchacz: tatuaż
  4. Tymoteusz Puchacz: zarobki

Tymoteusz Puchacz: wiek, dziewczyna, tatuaż, zarobki. Tymoteusz Puchacz gra na pozycji obrońcy w reprezentacji Polski. Swoją karierę rozpoczął w latach 2010-2013 w zespołach juniorskich Pogoni Świebodzin i UKP Zielona Góra. W 2013 roku dołączył do Akademii Lecha Poznań. Cztery lata później w barwach Lecha zaliczył swój debiut w wyjazdowym spotkaniu ligowym przeciwko Termalice. Wszedł na boisko w 80 minucie spotkania. Wiosną 2017/2018 został wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec i wywalczył awans do Ekstraklasy. W sezonie 2019/2020 Puchacz został włączony do pierwszej drużyny Lecha Poznań. Od 2021 roku ogłoszono jego transfer do niemieckiego 1. FC Union Berlin.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Tymoteusz Puchacz: wiek

Tymoteusz Puchacz urodził się 23 stycznia 1999 roku w Sulechowie. To oznacza, że w 2021 roku obchodził 22. urodziny.

Tymoteusz Puchacz: dziewczyna

Obecnie w sieci nie ma informacji na temat tego, czy Tymoteusz Puchacz ma dziewczynę. Przez pewien czas media rozpisywały się na temat Tymoteusza Puchacza i Julii Wieniawy. Piłkarz komentował niemal każdy wpis aktorki w mediach społecznościowych. Przyznawał też, że jest wielkim fanem talentu Julii. Pod jednym z komentarzy na Instagramie Julii, gdzie wspomniano o Tymoteuszu Puchaczu, aktorka odpowiedziała: Dajcie już z tym spokój... ile można? To rozwiewa wątpliwości - Tymoteusz Puchacz i Julia Wieniawa nie są i nigdy nie byli razem.

Tymoteusz Puchacz: tatuaż

Tymoteusz Puchacz na ramieniu ma wytatuowaną Maryję, za to na żebrach wojownika, który jest w trakcie walki.

Tymoteusz Puchacz: zarobki

W sieci próżno szukać, ile Tymoteusz Puchacz zarabia w Union Berlin. W 2020 roku pojawiła się informacja o tym, że w Lechu Poznań zarabiał średnio 35 tysięcy złotych miesięcznie.

Najnowsze