Skoki narciarskie Zakopane 2024 - BILETY. Ile kosztują i gdzie kupić? [CENY]

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Skoki narciarskie Zakopane 2024 - BILETY. Ile kosztują i gdzie kupić? [CENY]

SPORT

Skoki narciarskie Zakopane 2024 - BILETY. Ile kosztują i gdzie kupić? [CENY]

2023-11-24 9:03

Skoki narciarskie w Zakopanem to kolejno 16. i 17. konkurs rozgrywany w ramach Pucharu Świata. Walka o Kryształową Kulę zawsze jest zacięta na Wielkiej Krokwi, a najlepiej wiedzą o tym kibice, którzy oglądają rywalizację z trybun. Przed nami kolejny ekscytujący sezon, dlatego podrzucamy najważniejsze informacje, w temacie zawodów na skoczni w stolicy polskich gór. Ile kosztują bilety na skoki narciarskie w Zakopanem 2024? Gdzie kupić wejściówki? Odpowiedzi na najważniejsze pytania podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Skoki narciarskie Zakopane 2024 - bilety

Skoki narciarskie Zakopane 2024 - bilety na konkursy rozejdą się w szybkim tempie i co do tego nie mamy wątpliwości. Od początku Małyszomani kibice z dużą radością wydają swoje pieniądze, by zobaczyć rywalizację najlepszych skoczków. Tym bardziej teraz, gdy kilku reprezentantów Polski zawsze walczy o najwyższe miejsca w klasyfikacji generalnej. Skoki narciarskie w Zakopanem 2024 odbędą się od 19 stycznia. Tego dnia zaplanowano kwalifikacje. Natomiast w kolejnych odbędą się zawody drużynowe i indywidualne na obiekcie o wielkości 140 metrów. Ile kosztują bilety na skoki narciarskie? Najtańsze wejściówki to koszt od 200 złotych. Za najdroższe, czyli tak zwane premium, trzeba zapłacić od 750 złotych.

Szymon Marciniak o reprezentacji Polski

Skoki narciarskie Zakopane 2024 - bilety

Bilety na skoki narciarskie w Zakopanem 2024 cieszą się dużą popularnością, ale jeszcze większe zainteresowanie przypadnie na grudzień i styczeń. Im bliżej konkursów, tym więcej kibiców będzie chciało zakupić wejściówkę, więc radzimy się pospieszyć. Bilet wstępu na kwalifikacje to koszt 50 złotych. Kupić możecie jedynie miejsca stojące. Inaczej to wygląda w przypadku konkursów indywidualnych. Oto cenowa rozpiska:

  • m.stojące SEKTOR A - od 250,00 PLN
  • m.stojące SEKTOR B - od 250,00 PLN
  • m.stojące SEKTOR C - od 200,00 PLN
  • m.stojące SEKTOR D - od 200,00 PLN
  • m.siedzące nienumerowane TRYBUNA T - od 450,00 PLN
  • m.siedzące nienumerowane PREMIUM - od 750,00 PLN

Bilety na skoki narciarskie w Zakopanem 2024 kupicie w serwisie eBilet. To jedyna platforma zajmująca się dystrybucją wejściówek. Nie należy ich kupować od osób trzecich. 

Listen on Spreaker.