Polska - Słowenia siatkówka 2021. Kiedy mecz półfinałowy? O której godzinie oglądać mecz?

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Polska - Słowenia siatkówka 2021. Kiedy mecz półfinałowy? O której godzinie oglądać mecz?

Polska - Słowenia siatkówka 2021: kiedy mecz półfinałowy? O której godzinie oglądać?

2021-09-17 11:24

Półfinałowe spotkania Mistrzostw Europy siatkarzy odbędą się w Katowicach w Spodku. Polacy przez cały czas idą jak burza i są faworytami w tym prestiżowym turnieju. O której godzinie oglądać mecz Polska - Słowenia w siatkówkę? Kiedy jest mecz?

Polska - Słowenia siatkówka 2021: kiedy mecz półfinałowy? O której godzinie oglądać? Na to pytania, odpowiedzi szukają fani polskiej siatkówki. Polacy w gazie grupowej wygrali wszystkie spotkania w ramach Mistrzostw Europy 2021. We wtorek, 14 września 2021 roku, biało-czerwoni pokonali gładko Rosjan 3:0. Tym razem w drodze do finału będą musieli zmierzyć się ze Słowenią. Półfinałowi rywale podopiecznym Vitala Heynena w poprzedniej rundzie wygrali 3:0 w Ostrawie z Czechami. Polscy siatkarze mają jednak do wyrównania rachunki ze Słowenią, ponieważ będzie to powtórka z poprzedniej edycji imprezy. Wtedy nasi na tym etapie przegrali 1:3. 

ME siatkówka 2021 - bilety na półfinał. Gdzie i za ile kupić?

Prezes PZPS Jacek Kasprzyk: Widać, że siatkarze wciąż pamiętają Tokio

Polska - Słowenia siatkówka 2021: kiedy mecz?

Siatkarscy rywale Polski zakończyli zmagania w grupie B na drugim miejscu. O tym, że awansowani zdecydowały zwycięstwa 3:0 z Czarnogórą, Białorusią i Bułgarią. Mecz Polska - Słowenia już w sobotę, 18 września 2021 roku w katowickim Spodku,

ME siatkówka mężczyzn 2021 - TERMINARZ i DRABINKA. Kiedy, o której i z kim gra Polska?

Polska - Słowenia siatkówka 2021: o której oglądać?

Spotkanie półfinałowe Polska - Słowenia w siatkówkę w ramach Mistrzostw Europy 2021 rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:30.

Sonda
Polska vs Słowenia - kto wygra?