O której gra Iga Świątek w sobotę? O której godzinie mecz Świątek 2.07.2022?

2022-07-02 11:41
O której gra Iga Świątek w sobotę? O której godzinie mecz Świątek 2.07.2022?
Autor: AP/Associated Press/East News/Alberto Pezzali O której gra Iga Świątek w sobotę? O której godzinie mecz Świątek 2.07.2022?

Godzina meczu Igi Świątek 2022 w III rundzie Wimbledonu wzbudza dużą ciekawość. O której godzinie gra Iga Świątek? Kiedy start meczu z udziałem liderki światowego tenisa? Nie możecie tego przegapić, dlatego sprawdźcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. O której gra Iga Świątek w sobotę? [GODZINA]

O której gra Iga Świątek w sobotę? O której godzinie mecz Świątek 2.07.2022? Kibice z niecierpliwością wyczekują trzeciego pojedynku, z udziałem polskiej tenisistki. Godzina meczu Igi Świątek 2 lipca 2022 nie jest już tajemnicą i podrzucamy rozpiskę z myślą o was. Polka w pierwszej rundzie bez większych problemów pokonała Chorwatkę, Janę Fett. W drugiej rundzie kłopotów przysporzyła jej Holenderka, Pattinama Kerkhove. Po trzech zaciętych setach polska rakieta z Raszyna pokazała swoją wyższość, choć jej zwycięstwo wisiało na włosku. W trzeciej rundzie Polka gra z Alizé Cornet na korcie numer 1. To zaskoczenie, ponieważ wiele osób myślało, że mecz ten odbędzie się na korcie centralnym. Pojawiły się też głosy sprzeciwu, że Iga Świątek będąca liderką światowego rankingu z niesamowitą serią wygranych powinna rozgrywać swoje pojedynki tylko na korcie głównym.

Wimbledon 2022 DRABINKA - kiedy i z kim gra Iga Świątek? [MECZE, TERMINARZ]

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052
Sonda
Kto wygra mecz: Iga Świątek czy Alize Cornet?

O której gra Iga Świątek w sobotę? [GODZINA]

Godzina meczu Igi Świątek dzisiaj w sobotę 2.07.2022 nie jest tajemnicą. Polka zagra z Alize Cornet na korcie numer 1. Tenisistki wejdą na kort jako drugie w kolejności po meczu Aleks de Minaur vs Liam Broad. Pojedynek z udziałem liderki światowego rankingu zaplanowany jest na godzinę 16:00, ale ze względu na inne spotkanie może się opóźnić.

Iga Świątek - mama, zarobki, prywatnie, wiek, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze