O której godzinie walka Adamek - Khalidov na KSW Epic? O której się zaczyna?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Making of: Mamed Chalidow vs Tomasz Adamek - TRAILER / XTB KSW Epic O której godzinie walka Adamek - Khalidov na KSW Epic? O której się zaczyna?

NIE MOŻECIE PRZEGAPIĆ

O której godzinie walka Adamek - Khalidov na XTB KSW Epic? O której się zaczyna?

2024-02-24 18:57

Dwie legendy sportów walki spotkają się w klatce, by stoczyć pojedynek bokserski. Z jednej strony Tomasz Adamek wejdzie do mieszkania Mameda Chalidowa, do okrągłej klatki, ale z drugiej strony były trzykrotny mistrz KSW założy duże rękawice i wejdzie do bajki byłego mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych. O której godzinie walka Khalidov vs Adamek? Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na duże emocje!

Spis treści

  1. Adamek - Khalidov: o której godzinie walka?

O której godzinie walka Adamek - Khalidov na XTB KSW Epic? Zastanawiacie się, o której się zaczyna walka Khalidov vs Adamek 24.02.2024 na żywo? Od kilku tygodni fani sportów walki mocno zacierają ręce na ten pojedynek. Mają jednocześnie nadzieje na wyrównane starcie, które potrwa kilka rund. Jednocześnie fani podzielili się na dwa obozy. Na tych, którzy uważają, że Mamed Khalidov pokaże doskonałą formę udowadniając, że nie powinien wieszać rękawic na kołku, a drudzy twierdzą, że to Góral pomimo wieku udowodni swoją wyższość. Tym bardziej, że zawodnicy walczą w formule Tomasza Adamka, którą trenuje od czwartej klasy szkoły podstawowej. Karta walk KSW Epic 2024 to nie tylko walka Adamek Khalidov. To mistrzowski turniej, ale także kilka elektryzujących starć, na które powinniście czekać z dużą niecierpliwością.

XTB KSW Epic 2024 - WYNIKI wszystkich walk NA ŻYWO. Kto wygrał Adamek vs Khalidov?

Mamed Khalidov odpowiada trenerowi Raubo! Ostatnie wielkie spotkanie przed walką Khalidov - Adamek | Andrzej Kostyra

Adamek - Khalidov: o której godzinie walka?

O której godzinie walka Adamek vs Khalidov 24 lutego 2024? Gala rozpocznie się o godzinie 19:00. Przed daniem głównym zobaczymy dziesięć elektryzujących starć. Sześć z nich odbędzie się w ramach karty głównej, a trzy w ramach półfinału turnieju mistrzowskiego wagi półciężkiej i jeden w ramach finału. Pojedynek dwóch legend sportów walki odbędzie się jako jedenasty w kolejności, czyli ostatni. Można się go spodziewać w okolicach godziny 23:30, ale ostatecznie wszystko zależy od rozstrzygnięć w poprzednich walkach.

Dwie legendy sportów walki spotkają się w klatce, by stoczyć pojedynek bokserski. Z jednej strony Tomasz Adamek wejdzie do mieszkania Mameda Chalidowa, do okrągłej klatki, ale z drugiej strony były trzykrotny mistrz KSW założy duże rękawice i wejdzie do bajki byłego mistrza świata w dwóch kategoriach wagowych. Zobaczcie zapowiedź walki, która rozgrzewa sportową scenę w Polsce i będzie głównym pojedynkiem gali XTB KSW Epic. Do walki dojdzie 24 lutego w PreZero Arenie Gliwice.