O której godzinie i kiedy gra Iga świątek na Australian Open 2022?

2022-01-17 16:23
Iga Świątek - mecz na żywo
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Australian Open 2022 to jeden z najważniejszych turniejów tenisa ziemnego w tym roku. Fani tej dyscypliny nie mogą się już doczekać pierwszych spotkań. Jedną z faworytek jest Polka Iga Świątek, która już wkrótce zmierzy się ze swoją pierwszą rywalką. Kiedy zagra swoje turniejowe spotkanie? Sprawdź niżej.

Iga Świątek na turnieju Australian Open 2022 jest jedną z faworytek. Mecze z udziałem polskiej tenisistki z pewnością będą cieszyły się dużym zainteresowaniem. Australian Open to mistrzostwa z wieloletnią tradycją. Pierwszy australijski turniej został rozegrany w 1905 roku. Oznacza to, że turniej ma już 117 lat. Aktualnie wydarzenie co roku odbywa się w obiekcie Melbourne Park. Znajduje się w słynnym mieście Melbourne na południowo-wschodnim wybrzeżu Australii. Tym razem za jedną z faworytek uznawana jest właśnie Polska. Kibice mają nadzieję, że uda jej się zdobyć trofeum. Z pewnością zastanawiają się, kiedy Polka rozegra swoje pierwsze spotkanie. Sprawdź niżej, kiedy i o której Iga Świątek zagra na mistrzostwach w Australii.

Australian Open 2022 - kiedy? Data i transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Iga Świątek; Mój tata zaszczepił mi patriotyzm

Australian Open 2022 - kiedy mecz Igi Świątek?

Iga Świątek poznała rywalkę w pierwszej rundzie Australian Open 2022. Polka zmierzy się z Brytyjką Harriet Dart. Mecz odbędzie się 18 stycznia, około godziny 2:30 w nocy. Gdzie będzie można go obejrzeć?

Australian Open 2022 - gdzie oglądać?

Kibice Igi Świątek poszukują informacji na temat transmisji jej spotkań. Okazuje się, że w Polsce prawa do transmisji wszystkich spotkać mają dwa kanały Eurosportu. Kanał też można oglądać online w płatnym serwisie VOD Player.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze