O której godzinie Fame MMA 29.09.2023? Kiedy się zaczyna Fame Friday Arena 2 na żywo?

i

Autor: FAME MMA / Facebook O której godzinie Fame MMA 29.09.2023? Kiedy się zaczyna Fame Friday Arena 2 na żywo?

SPORT

O której godzinie Fame MMA 29.09.2023? Kiedy się zaczyna Fame Friday Arena 2 na żywo?

2023-09-29 10:23

Fame Friday Arena 2 umili wieczór 29 września 2023. W czasie drugiej odsłony nowego projektu, za który odpowiada między innymi Boxdel i Wojtek Gola, zobaczymy jedenaście pojedynków, w tym wyczekiwaną walkę Arkadiusza Tańculi z Adrianem Polańskim, czy debiut przyszłego zawodnika na igrzyskach olimpijskich w Paryżu, Piotra Liska. Tego zdecydowanie nie można przegapić, dlatego sprawdźcie, o której godzinie jest Fame Friday Arena 29 września 2023. Dajemy także znać, kiedy kończy Fame Friday Arena 2. Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na duże emocje już teraz.

O której godzinie Fame MMA 29.09.2023? Zastanawiacie się, kiedy się zaczyna Fame Friday Arena 2 na żywo? Gala od samego początku obfitować będzie w elektryzujące wydarzenia, których nie możecie przegapić. Odpalając PPV Fame Friday Arena zobaczycie najpierw opinie włodarzy oraz znanych osobistości za sprawą relacji ze studia, które otworzy i poprowadzi DeejayPallaside. Dowiemy się, co influencerzy uważają o karcie walk, na który pojedynek czekają najbardziej i kto ich zdaniem opuści klatkę jako zwycięzca lub zwyciężczyni. W sumie karta walka Fame Friday Arena 2 zawiera jedenaście pojedynków, w tym starcie wieczoru pomiędzy Michałem Boxdelem Baronem a Pawłem Jóźwiakiem. W pierwszym starciu widać było wyraźną przewagę włodarza Fame. Wykorzystywał on różnicę wagi dociskając swojego rywala do siatki rzymskiej klatki. Tym razem można się spodziewać prawdziwej bijatyki, bo walka zakontraktowana jest na trzy rundy w formule K-1 i w małych rękawicach.

Kacper Błoński wbił szpilkę Marcinowi Najmanowi przed FAME Friday Arena 2

O której godzinie Fame MMA 29.09.2023?

Początek Fame Friday Arena 29 września 2023 to transmisja prosto ze studia w szczecińskiej arenie. Stanie się to około 19:35. Najpewniej 25 minut później galę oficjalnie otworzą włodarze, czyli Michał Boxdel Baron i Wojtek Gola. Chwilę po godzinie 20:10 do klatki powinien zmierzać pierwszy zawodnik. Będzie to uczestnik Love Never Lies, Andrzej Endi Czysz. Jego rywalem w debiucie jest mąż Karoliny Pisarek, czyli Roger Salla. 

Fame Friday Arena 2 - do której godziny trwa?

Fame Friday Arena 2 rozpocznie się o 19:35, a zakończy mocno po północy. Można się spodziewać, że zakończenie gali i rezultat ostatniej walki poznamy około 00:40 w nocy. Wszystko jednak zależy od rozstrzygnięć we wszystkich jedenastu walkach. Spędzimy wspólnie ten wieczór, bo relacja z Fame Friday Arena 2 online będzie dostępna na naszej stronie.

Fame MMA 20 - kiedy jest i kto walczy na jubileuszu? DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY

Szokująca przemiana Wojtka Goli. Włodarz Fame MMA parę lat temu wyglądał jak inny człowiek