Mecz Polska - Szwecja na Euro 2020: wynik. Kto wygra? [GŁOSOWANIE]

2021-06-22 10:19
BRAMKI na meczu Polska - Słowacja 14 czerwca. Kto strzelił gola podczas EURO 2020?
Autor: flickr.com BRAMKI na meczu Polska - Słowacja 14 czerwca. Kto strzelił gola podczas EURO 2020?

Mecz Polska - Szwecja na Euro 2020 to najważniejszy mecz Polaków w turnieju. Od niego będą zależały dalsze losy naszej reprezentacji w tegorocznych Mistrzostwach Europy. Po remisie z Hiszpanią nasze nadzieje na awans do fazy pucharowej wzrosły. Czy faktycznie tak się stanie? Czy Polska wygra mecz ze Szwecją? Oddaj swój głos w ankiecie!

Mecz Polska - Szwecja wywołuje wiele emocji wśród Polaków. Wszyscy liczą na to, że naszej reprezentacji uda się pokonać rywali ze Skandynawii. Od tego zależą dalsze losy Polski na Mistrzostwach Europy 2020. Aktualnie zajmujemy czwarte miejsce w grupie z tylko jednym punktem na koncie. Udało nam się go zdobyć w niesamowitym meczu z Hiszpanią, z którą zremisowaliśmy 1:1. Ostatnie spotkanie grupowe Polski to mecz o wszystko. Jeśli nasi piłkarze przegrają lub wrócą do Polski. Tutaj liczy się tylko wygrana. Szwecja nie jest jednak łatwym przeciwnikiem. W przeszłości kilkakrotnie udowadniali, że potrafią zaskoczyć. Przypominamy, że pokonali Słowację, z którą Polska przegrała 1:2. Dobry mecz naszych z Hiszpanami wcale nie oznacza, że jesteśmy faworytem spotkania. Szwedów trzeba traktować bardzo poważnie.

Piosenki na Euro - Endless Summer, Can You Hear Me i wiele innych. Pamiętacie je wszystkie?

Mecz Polska - Szwecja. Kto wygra?

Mecz Polska - Szwecja jest tematem numer jeden wśród Polaków. Wszyscy zastanawiają się, jak spotkanie skończy się dla naszych reprezentantów. Po porażce ze Słowacją kibice byli załamani i uważali, że Polacy nie osiągną żadnego sukcesu. Remis z Hiszpanią zmienił jednak to nastawienie i wiele osób liczy na zwycięstwo ze Szwecją i awans z drugiego miejsca w grupie. Jaki wynik obstawiacie? Czekamy na waszą odpowiedź w ankiecie poniżej:

Mecz Polska - Szwecja. Kiedy i gdzie?

Mecz Polska - Szwecja odbędzie się już w środę 23.06.2021. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Biało-czerwoni zmierzą się z rywalami z północy na stadionie w Sankt Petersburgu w Rosji. To ta sama arena, na której wcześniej zagrali ze Słowacją. Miejmy nadzieję, że teraz przyniesie im więcej szczęścia.

Najnowsze