Lamine Yamal - najmłodszy piłkarz Euro 2024 na zdjęciu sprzed lat. Messi kąpał go w wanience

i

Autor: MIGUEL MEDINA/AFP/East News // Grzegorz Wajda/REPORTER/EAST NEWS Lamine Yamal - najmłodszy piłkarz Euro 2024 na zdjęciu sprzed lat. Messi kąpał go w wanience

PIĘKNA HISTORIA

Lamine Yamal - najmłodszy piłkarz Euro na zdjęciu sprzed lat. Messi kąpał go w wanience!

2024-07-11 10:45

Najmłodszy piłkarz Euro 2024 jest objawieniem turnieju i można się spodziewać, że jego rynkowa wartość znacznie wzrośnie. Lamine Yamale, zespołowy kolega Roberta Lewandowskiego z FC Barcelony, jest też najmłodszym strzelcem w historii mistrzostw Europy. 16-latek strzelił kosmicznego gola w półfinałowym spotkaniu przeciwko Francji. Ewidentnie na naszych oczach rodzi się nowa legenda! Przyszła legenda, która może pochwalić się niebywałą historią. Miał niewiele miesięcy, gdy Lionel Messi kąpał go w wanience z wodą! Ta fotografia jest niesamowita!

Spis treści

  1. Lamin Yamal i Leo Messi - historia
  2. Lamin Yamal i Leo Messi - zdjęcie
  3. Lamine Yamal - gol na Euro 2024

Lamine Yamal - najmłodszy piłkarz Euro 2024 robi furorę na świecie! W trakcie mistrzostw Europy o jego talencie usłyszeli już nie tylko kibice FC Barcelony, ale wszyscy fani piłki nożnej. 16-latek jest na starcie swojej piłkarskiej kariery, ale już jest ona piękna, nietypowa i jedyna w swoim rodzaju. Historia zdjęcia z Leo Messi powoduje, że o młodziku, który na co dzień gra z Robertem Lewandowskim będzie jeszcze głośniej. Fotografia wykonana została we wrześniu 2007 roku, co oznacza, że Yamal miał wtedy zaledwie dwa miesiące. 20-letni wówczas Messi, zaczynający karierę w Barcelonie, był wtedy ambasadorem UNICEF. Wspólnie z gazetą Sport zorganizowano konkurs na sesję zdjęciową z Argentyńczykiem i ostatecznie wygrała go rodzina Yamala. Coś pięknego!

Mecz finałowy Euro 2024 - kto, z kim gra? Gdzie obejrzeć finał 14.07.2024 online i w TV?

Mecze reprezentacji Polski 2024 - kiedy i z kim gra Polska w piłkę nożną? [TERMINARZ]

Lewandowski o dziecku na murawie

Lamin Yamal i Leo Messi - historia

Zdjęcie Lamine Yamala z Leo Messim zrobiło ogromną fuforę, a wszystko za sprawą ojca młodej gwiazdy futbolu. Mounir Nasraoui nazwał fotografię: "Początek dwóch legend". Niedługo później historię podchwyciły światowe media, a także klub piłkarza, FC Barcelona. Oprócz widoku Messiego, który kąpie Yamala wspólnie z jego matką, zrealizowano także zdjęcia, na których legendarny piłkarz z Argentyny trzyma na rękach kilkumiesięcznego Lamine.

Lamin Yamal i Leo Messi - zdjęcie

Teraz nie wiadomo, czy Lamine Yamal urodził się z talentem do pięknych zagrań i strzelania kosmicznych goli, czy to efekt magicznego dotknięcia przez Lionela Messiego! W galerii poniżej podrzucamy kilka zdjęć piłkarskiego objawienia i hitowe zdjęcia 2-miesięcznego Yamala z 20-letnim Leo Messim.

Lamine Yamal - gol na Euro 2024

Yamal na Euro 2024 strzelił kluczową bramkę w półfinałowym starciu z Francją. Hiszpanie przegrywali od 9. minuty 0:1. Lamine zdecydował się na strzał z dystansu w 21. minucie. Trafiając w górą część słupka piłka odbiła się i wpadła do bramki trójkolorowych. Kilka minut później po golu Daniego Olmo było już 2:1 dla jego ekipy.

Listen on Spreaker.