Kto za Brzęczka? Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? [NAZWISKO]

Kto za Jerzego Brzęczka? Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? [NAZWISKO]
Autor: Piotr Molecki/East News Kto za Jerzego Brzęczka? Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? [NAZWISKO]

Kto za Jerzego Brzęczka? Nazwisko nowego trenera Polski wzbudza emocje a samo pytanie pojawia się w głowie kibiców. PZPN podjął decyzję o zerwaniu współpracy z selekcjonerem tuż przed eliminacjami do mistrzostw świata w Katarze.

Kto za Jerzego Brzęczka? Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Niespodziewanie pojawiła się informacja, że Jerzy Brzęczek jest zwolniony i tym samym nie poprowadzi narodowej kadry podczas zbliżających się eliminacji do mistrzostw świata oraz mistrzostw Europy. Wiadomość zszokowała opinię publiczną, ponieważ do tej pory prezes PZPN, Zbigniew Boniek, w żaden sposób nie wyrażał chęci zmiany selekcjonera narodowej kadry. Dziennikarze, eksperci, ale również kibice zastanawiają się, kto nowym trenerem reprezentacji Polski. Nazwisko poznamy zapewne szybciej niż wszyscy się spodziewamy. Nowy trener Polski 2021 będzie mieć okazję sprawdzenia swojej taktyki i poszczególnych formacji, w czasie eliminacyjnego meczu z Węgrami. Oznacza to, że już na początku swojej przygody wskoczy na głęboką wodę.  

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2021 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Kto za Jerzego Brzęczka? [NOWY TRENER POLSKI]

Nowy trener Polski 2021 już w pierwszym meczu stanie przed trudnym zadaniem, bo zagra o trzy punkty w eliminacjach do mistrzostw świata, które w przyszłym roku odbywają się w Katarze. Taki obrót sprawy może oznaczać, że Zbigniew Boniek postawi na osobę, która ma doświadczenie, jeśli chodzi o ważne mecze o punkty. Kto za Jerzego Brzęczka? Ruszyła giełda nazwisk osób, mających szansę na stanowisko selekcjonera reprezentacji. 

Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Niektórzy na to stanowisko typują Marco Giampaolo, który stracił pracę w Torino. Nenada Bjelica, który obecnie trenuje chorwacki klub NK Osijek. Niewykluczone, że Zbigniew Boniek podpisał już kontrakt z Czesławem Michniewiczem, który miał dobre wyniki z młodzieżową reprezentacją Polski. Mateusz Borek z Kanału Sportowego powiedział, że jego faworytem jest Giani de Blasi, czyli obecny trener reprezentacji Azerbejdżanu. 

Kto nowym selekcjonerem Polski - nazwisko

Już w czwartek, 21 stycznia 2021 odbędzie się konferencja prasowa i wtedy poznamy powód zwolnienia Jerzego Brzęczka. Eksperci typują, że wtedy też poznamy nazwisko nowego trenera kadry, ponieważ najbliższe zgrupowanie już w drugiej połowie marca. 

Brzęczek zwolniony, ale przeszedł do historii. To pierwszy raz
Najnowsze