Karol Bedorf - Medusa: kiedy i gdzie walka? Konflikt rozgrzał internautów!

2019-09-25 12:47
Karol Bedorf - Medusa: kiedy i gdzie walka? Konflikt rozgrzał internautów!
Autor: fot. Mariusz Gaczynski / East News (Karol Bedorf) /// Tomasz Kudala/REPORTER / EAST NEWS (Medusa) Karol Bedorf - Medusa: kiedy i gdzie walka? Konflikt rozgrzał internautów!

Karol Bedorf - Adrian Salamon to walka, której wyczekują internauci. Po jednej stronie oktagonu doświadczony fighter, który wygrywał m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, Michałem Kitą, Jamesem McSweeney'em czy Oli Thompsonem, a po drugiej zawodnik, który ma na koncie tylko jedną walkę. O co pomiędzy nim poszło? O co chodzi w konflikcie? Garść szczegółów przybliżamy w artykule - na ESKA.pl

Karol Bedorf - Medusa: kiedy i gdzie walka? Data oraz miejsce wydarzenia to kwestie, które będą na ustach wszystkich miłośników MMA, internautów, a także dziennikarzy sportowych. Po jednej stronie najdłużej panujący mistrz wagi ciężkiej w historii KSW, który w swojej karierze pokonał m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Michała Kitę, Jamesa McSweeney'a czy Oli Thompsona. Po drugiej stronie natomiast Adrian Salomon, mający na swoim koncie zwycięstwo w debiucie, podczas gali Fame MMA 4. Medusa poddał Piotra "Knaziuu" Knasia, w drugiej rundzie pojedynku.

[AKTUALIZACJA]

Internauci mieli wielką nadzieję, jeśli chodzi o walkę pomiędzy Medusą a Bedorfem. Jak się okazało z filmiku, który wrzucił do sieci walczący youtuber, to tylko żart i to takiego starcia nie dojdzie. Przynajmniej nie na tę chwilę. Zawodnicy spotkali się, by potrenować wspólnie na sali Berserkers Team Polska w Szczecinie. Wszystko to w szczytnym celu. Panowie zbierają pieniądze dla Franka, który choruje na padaczkę lekoodporną. W czwartek, 26.09.2019 o godzinie 19:00 na facebookowym profilu Karola Bedorfa zobaczymy kolejną część ich "walki". Będziecie mogli oglądać to na żywo.

Bedorf - Medusa: konflikt

Walka Bedorf-Medusa 2019 to efekt konfliktu pomiędzy tymi zawodnikami. Do sprzeczki doszło na Instagramie. Adrian Salomon na swoim InstaStories odpowiadał na pytania swoich fanów. Jedna z osób obserwujących konto youtubera zadała pytanie, czy chciałby zmierzyć się z kimś, kto walczy dla federacji KSW. Medusa odpowiedział: 

Ostatnio na treningach mi idzie kozacko, dawajcie mi tego leszczyka Bedorfa :D

Rozzłościło to najdłużej panującego mistrza wagi ciężkiej w historii KSW, który błyskawicznie odpowiedział 21-letniemu zawodnikowi Fame MMA. W osobnym wideo poinformował, że przyjmuje wyzwanie. Datę i miejsce ma ustalić Medusa.

Posłuchaj mnie ty ośle. Stoczyłeś jedną walką na niby. Nagrywasz jakieś durne filmy na ten swój YouTube. I co ty myślisz, że się możesz panoszyć? Weź zejdź na ziemię łososiu ty

Walka Bedorf - Medusa: kiedy i gdzie

Bedorf - Medusa 2019 to walka, do której - jak twierdzą internauci - dojdzie podczas KSW 52 w Gliwicach. Sam Karol Bedorf zapowiedział, że starcie odbędzie się w Szczecinie. Warto dodać, że Adrian Salomon nie planował tego starcia. Jak powiedział w swoim wideo na nagraniu: myślałem, że Bedorf podejdzie do tego z dystansem. Myślałem, że wyjdzie z tego "beka", ale jestem gotowy, by się z nim sprawdzić.

Jak się ostatecznie okazało wszystko to żart mający na celu pomoc choremu Frankowi - aktualizacja artykułu powyżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze