Kamil Glik KONTUZJA - Co się stało? Czy zagra z Czechami?

2018-11-07 10:05
Kamil Glik KONTUZJA - Co się stało? Czy zagra z Czechami?
Autor: Maciej Witkowski/REPORTER Kamil Glik

Jeden z czołowych zawodników polskiej kadry piłkarskiej uległ kontuzji! Na ESKA.pl przeczytacie, co się stało Kamilowi Glikowi i czy zagra w meczu z Czechami.

Kamil Glik - kontuzja może wykluczyć go ze składu na mecz z Czechami. Niestety nie możemy być też pewni jego występu podczas spotkania z Portugalią. To fatalna informacja dla wszystkich kibiców, bo Kamil Glik jest najważniejszym defensorem w polskiej kadrze. Co się stało piłkarzowi i czy zdoła zagrać z Czechami i Portugalią.

Kamil Glik z kontuzją po meczu Ligi Mistrzów

Kamil Glik doznał kontuzji podczas meczu AS Monaco - FC Brugge, który rozgrywany był w ramach Ligi Mistrzów. 73 minucie Kamil podał do swojego kolegi z AS Monaco, a po chwili złapał się za pachwinę.

Polska - Czechy 2018: BILETY PZPN dostępne! CENA, GDZIE KUPIĆ

Prawdopodobnie mięsień nadwyrężony przez wcześniejszą interwencję Polaka, zerwał się w tak błahej sytuacji. Mimo pomocy sztabu medyków, Kamil Glik nie mógł już kontynuować gry.

Czy Kamil Glik zagra z Czechami i Portugalią?

Nie wiadomo, na ile poważna jest kontuzja Kamila Glika, ale wiele wskazuje na to, że wykluczy go z planowanych na połowę listopada spotkań z Czechami i Portugalią. Urazu zwyczajnie nie uda się wyleczyć do tego czasu.

Mecze Polski 2018/2019 - kiedy gra Polska? Z kim mecze w piłce nożnej?

Przypomnijmy, że to kolejna kontuzja Kamila Glika w ostatnim czasie. Jeszcze przed rozpoczęciem Mundialu 2018 polski obrońca doznał poważnego urazu barku. Szybko udało mu się jednak odzyskać sprawność i wystąpić podczas mistrzostw.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze