Isamu: kim jest? WZROST, WIEK, INSTAGRAM, WALKA, FAME MMA

2019-03-30 23:10
Isamu: kim jest? WZROST, WIEK, INSTAGRAM, WALKA, FAME MMA
Autor: screen z profilu na Instagrama (https://www.instagram.com/isamupt/)

Isamu to jeden z czołowych youtuberów na polskim rynku. Jest jednym z najbardziej znanych graczy oraz bez wątpienia to weteran polskiego YouTube'a. Jego kanał śledzi ponad dwa miliony użytkowników. Kim jest, co lubi robić i co trzeba o nim wiedzieć? Przekonajcie się, bo garść informacji podrzucamy na ESKA.pl.

Isamu: kim jest? Wzrost, wiek, Instagram i walka na Fame MMA to kwestie, które interesują fanów. Podrzucamy je w tym miejscu na ESKA.pl. Isamu jest jednym z najbardziej znanych graczy na polskim YouTube. Zdecydowanie jest również jednym z najdłużej działających youtuberów w naszym kraju. Wymyślił drużynę esportową o nazwie Pompa Team. Jak dowiadujemy się ze strony lifetube.pl, Isamu oprócz gier uwielbia motoryzację. Kocha zwierzęta i wychowuje w swoim domu koty i psa.

Zobacz: Fame MMA 4 - ZAWODNICY na gali. Kto powinien zawalczyć w klatce?

Isamu - wiek

Isamu, czyli Szymon Kasprzyk urodził się 8 grudnia 1989 roku w Środzie Wielkopolskiej. Oznacza to, że w 2019 roku skończy 30 lat!

Isamu - wzrost 

Ile wzrostu ma Isamu? Oficjalnie ta informacja nie jest znana, jednak fani twierdzą, że ma 178 centymetrów wzrostu.

Isamu na Fame MMA - walka

Szymon Kasprzyk, który swój kanał o nazwie IsAmU wystartował 30 stycznia 2012 roku zadebiutuje na gali Fame MMA 3. Jego rywalem będzie inny youtuber, Deejaypallaside.

Isamu - Instagram

Isamu na Instagramie może się pochwalić pokaźną liczbą obserwujących. Jego kanał, tylko w tym serwisie, śledzi ponad 527 tysięcy osób. Sam obserwuje ponad 170 osób, w tym: Karola Bedorfa, Jana Błachowicza, Karolinę Kowalkiewicz, Marcina Różalskiego czy Joannę Jędrzejczyk. 

Najnowsze