High League już DZIŚ! Karta walk, gdzie i o której obejrzeć? [STREAM, KOLEJNOŚĆ WALK 4.06.2022]

2022-06-04 13:41
High League 4.06.2022 - WALKI. Kto walczy na High League 4.06.2022? [KOLEJNOŚĆ]
Autor: High League High League 4.06.2022 - WALKI. Kto walczy na High League 4.06.2022? [KOLEJNOŚĆ]

Elektryzujące walki, uniesienia na najwyższym poziomie, a to wszystko z udziałem najpopularniejszych polskich gwiazd internetu, sportu i muzyki. High League 3 wywoła ogromne emocje, o czym przekonacie się już 4 czerwca 2022. Kto walczy na gali w trójmiejskiej Ergo Arenie. Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. High League 4.06.2022 - WALKI [KOLEJNOŚĆ]
  2. High League 4.06.2022 - kto walczy?

High League 4.06.2022 - walki rozgrzeją internautów, którzy wykupią licencję live ppv, ale również wszystkich obecnych w trójmiejskiej Ergo Arenie. Właśnie tam odbędzie się trzecia odsłona gali i niewątpliwie nie można jej przegapić. Bilety na High League 3 są jeszcze dostępne, ale spieszcie się z ich zakupem, bo rozchodzą się w szybkim tempie. Nic dziwnego, bo już samo to, kto walczy na High League 4 czerwca 2022 przyprawia o gęsią skórkę. Do oktagonu wraca Robert Burneika, który swoją ostatnią walkę stoczył w 2017 roku. Wtedy przegrał z Popkiem i zdecydował się na chwilę przerwać karierę zawodnika MMA. Do okrągłej klatki powraca także Aniela Bogusz, czyli Lil Masti. Jej rywalką będzie Zusje Astafiewa. Uwaga kibiców będzie również skupiona na Marcinu Dubielu. Kibice domagali się jego rewanżu z Kacprem Błońskim, tymczasem on sam zdecydował się przyjąć wyzwanie i zawalczyć z popularnym raperem, Alberto. 

Trener Raubo zdradził swój wielki sekret | Andrzej Kostyra

High League 4.06.2022 - WALKI [KOLEJNOŚĆ]

High League 4 czerwca 2022 to duża dawka emocji, z udziałem czołowych gwiazd polskiego świata internetu, ale również muzyki. Kolejność walk na High League 3 będzie oficjalnie znana chwilę przed galą. Spodziewać się można, że zawodnicy z poniższej listy zawalczą w kolejności od końca. Transmisja dostępna będzie na stronie High League TV. 

  • Alberto Alberto Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert Robur WK Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
  • Aniela Lil Masti Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
  • Alan Kwieciński vs Dawid Załęcki (K-1 w małych rękawicach)
  • Ewa Brodnicka vs Kamila Kamiszka Wybrańczyk
  • Łukasz Lukas TV Wdowiak vs Kamil Kossakowski
  • Mateusz Tarzan Leśniak - Paweł Scarface Bomba
  • Przemysław Kolar Kolarczyk - Alan AlanCzłowiekuuu Godziński

High League 4.06.2022 - kto walczy?

Kto walczy na High League 4.06.2022? Walką wieczoru jest pojedynek Alberto Simao z Marcinem Dubielem. Raper powraca do klatki po wygranej, w historycznej, pierwszej walce. Pokonał wówczas Gabriela Bystrzyckiego i zdecydowanie teraz chce zaserwować TKO jednemu z najpopularniejszych internetowych twórców. Dubiel natomiast przegrał w debiucie z Kacprem Błońskim, a w drugiej walce pokonał Czarka Nykiela. Wygrał też podczas Fame MMA 11 z Wojtkiem Przeździeckim.

Lukas TV i Kamil Kossakowski zmierzyli się w szalonej walce trzech na pierwszej edycji. Wtedy obok nich wystąpił jeszcze Sebastian Bunio Szabunio. Jako pierwszy z walki odpadł Kossakowski, który na kilka dni przed galą zastąpił w starciu Łukasza Yoczooka Walaszka. Disco-polowiec i tiktoker pokazał się jednak ze świetnej strony. Rywale atakowali go we dwóch, a potrafił im oddawać i w pewnych momentach nawet zagrozić. Teraz dojdzie do rewanżu pomiędzy Wdowiakiem a Kossakowskim.

Malik Montana - żona, wzrost, wiek, MMA, dzieci, pochodzenie, zarobki, koncerty

Do klatki wraca też Ewa Brodnicka, która zadebiutowała w MMA podczas High League 1. Zmierzyła się z Anielą Lil Masti Bogusz. Starcie poprzedziły niezwykle interesujące konferencje. Z królową freak-fightów przegrała, jednak wciąż liczy na rewanż. Jej rywalka, Kamila Wybrańczyk, również jest świetnie znana kibicom boksu. To na co dzień życiowa partnerka jednego z najlepszych polskich pięściarzy w historii, Artura Szpilki. Kamiszka w MMA stoczyła do tej pory trzy walki. Zusje Astafiewą pokonała przez poddanie w drugiej rundzie.

Sonda
Kto wygra?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze