Fame MMA UK - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA UK 14.12.2019?

Autor: Tomasz Kudala/ REPORTER / EAST NEWS Fame MMA UK - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA UK 14.12.2019?

2019-12-15 0:50

Fame MMA UK - WYNIKI WALK NA ŻYWO podrzucamy na ESKA.pl. Wszystko z myślą o osobach, które z różnych przyczyn nie mogły oglądać gali. W starciu wieczoru zobaczymy pojedynek pomiędzy Dawidem Malczyńskim a Adrianem Polakiem. Kto wygrał na Fame MMA UK 14 grudnia 2019? Poznajcie listę zwycięzców w jednym miejscu.

Fame MMA UK - WYNIKI WALK NA ŻYWO podajemy z myślą o osobach, które nie mogły śledzić gali. Jakie są wyniki Fame MMA UK? Odpowiedź to pytanie podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Organizatorzy po sukcesach pięciu ostatnich edycji gal z udziałem popularnych celebrytów postanowili poszerzyć swoją działalność i zdecydowali się zorganizować wydarzenia poza granicami naszego kraju. Pierwsza edycja Fame MMA UK odbędzie się w Newcastle. walce wieczoru zobaczymy rewanż pomiędzy Dawidem Malczyńskim a Adrianem Polakiem. Hitowo zapowiadała się również walka Joel JMX Morris - Wojtek Gola. Współorganizator gali rzucił wyzwanie swojemu rywalowi podczas jednej z konferencji prasowych. Emocje na FAME MMA UK gwarantuje także walka Ashley Marie - Georgia Harrison. Pierwsza zawodniczka znana jest wszystkim widzom na YouTube, a druga dała się poznać za sprawą Love Island.

FAME MMA UK - WYNIKI WALK NA ŻYWO

Wyniki Fame MMA 5 na żywo znajdziecie w tym miejscu. Pierwsze starcia 14 grudnia od godziny 20:00 w Utilita Arena w mieście Newcastle.

• Casey Barker - Callum Markie - Barker wygrał w drugiej rundzie po tym, gdy uderzał swojego rywala, a ten przestał się bronić.
  • Mike Fox – Andrew Henderson - wygrana po obaleniu w 30 sekundzie doszło do obalenia. Henderson nie dał szans swojemu rywalowi. Sędzia przerwał pojedynek po gradzie ciosów na głowę Foxa.
  • Daniel “Dapper Laughs” O’Reilly – Michael “Harvey” Jr - sędzia przerwał pojedynek po tym, gdy Harvey okładał bezlitośnie swojego rywala.
  • Ally Law - Joseph Hendo - po trzech zaciętych rundach o zwycięstwie musieli zadecydować sędziowie. Niejednogłośną decyzją wygrał Joseph Hendo.
  • Ashley Marie – Georgia Harrison - zwycięstwo po większościowej decyzji sędziów.
  • Walka wieczoru: Dawid Malczyński - Adrian "Polak' Polański - wygrana Adrian Polański po niejednogłośnej decyzji sędziów. Łzy na twarzy zwycięzcy.
  • Sam Gowland – Marty McKenna - wygrana poprzez duszenie zza pleców, w 2. rundzie.
  • Joel “JMX” Morris – Wojtek Gola - Współorganizator FAME MMA przegrywa! Mocne uderzenie w twarz Goli, ten padł niczym rażony piorunem na deski. Rywal momentalnie do niego podbiegł i rozpoczął swój grad ciosów. Sędzia przerwał pojedynek.