Fame Friday Arena 2 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame Friday LIVE STREAM?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame Friday Arena 2 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame Friday LIVE STREAM?

SPORT

Fame Friday Arena 2 PPV: CENA. Ile kosztuje, gdzie i jak oglądać Fame Friday LIVE STREAM?

2023-09-29 16:02

Fame Friday Arena 2 PPV wykupią osoby, które doskonale wiedzą, jak duże emocje będą im towarzyszyć podczas oglądania walk. Organizatorzy przygotowali w sumie jedenaście pojedynków z udziałem takich gwiazd, jak Kacper Blonsky, Marcin Rafonix Krasucki, czy tyczkarz, Piotr Lisek. Ile kosztuje PPV Fame Friday Arena 2? Gdzie kupić licencję? Czy transmisja Fame Friday Arena 29.09.2023 online będzie dostępna na platformach? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Fame Friday Arena 2 PPV: CENA
  2. Fame Friday Arena 2 PPV: GDZIE OGLĄDAĆ?
  3. Fame Friday Arena 2 PPV: JAK OGLĄDAĆ?

Fame Friday Arena 2 PPV: cena nie przerazi wiernych fanów freak-fightów, którzy wiedzą, co wydarzy się podczas gali. Są natomiast osoby, które nie śledzą dymów, dram i tego, co ma miejsce w świecie influencerów, natomiast chętnie zobaczą galę na żywo. Dlatego też przydatna jest informacja w kwestii tego, ile kosztuje PPV Fame Friday Arena 2 oraz tego, gdzie i jak oglądać Fame Friday Arena 2 online i w TV. Do klatki, która zbudowana zostanie w szczecińskiej arenie wejdzie dwudziestu dwóch zawodników. Dobrze zapowiada się starcie Kacpra Błońskiego z Danielem Ostaszewskim, a także pojedynek Josefa Bratana z Maksymilianem Wiewiórką. Karta walk Fame Friday Arena 2 to również elektryzujący pojedynek Arkadiusza Tańculi z Adrianem Polańskim oraz starcie wieczoru, czyli rewanż Michała Boxdela Barona z Pawłem Jóźwiakiem. Walka ta odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach.

Fame Friday Arena 2 LIVE - RELACJA ONLINE 29.09.2023, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

Piotr Lisek - zapowiedź FAME MMA

Fame Friday Arena 2 PPV: CENA

Ile kosztuje PPV Fame Friday Arena 2? Cenę poznaliśmy 21 września 2023 po godzinie 18:00. Właśnie wtedy wystartowała sprzedaż licencji. Jednocześnie przypominamy, że wykupienie pay-per-view to jedyna opcja, by przeżywać emocje związane z tą galą. Wejściówki wyprzedały się w czasie blisko 23 godzin. To absolutny rekord.

Fame Friday Arena 2 PPV: GDZIE OGLĄDAĆ?

Gdzie oglądać Fame Frida Arena 2? Gala na żywo będzie transmitowana wyłącznie na stronie famemma.tv. Niegdyś popularne platformy wykupiły prawa do pokazywania gali, ale z tej opcji już zrezygnowano. Nie zobaczycie Fame Friday Arena 2 online w Polsat Box Go czy Viaplay Poland.

Cena PPV Fame Friday Arena 2 jest taka sama, jak miało to miejsce w przypadku chociażby Fame MMA 19, 18, czy 17. Oto rozpiska:

  • Fame Friday Arena 2 - Basic (Live 720p +48H VOD) - 34,99 zł
  • Fame Friday Arena 2 - Premium (Live 1080p +7 dni VOD) - 39,99 zł

Fame Friday Arena 2 PPV: JAK OGLĄDAĆ?

Transmisja FAME Friday Arena 2 PPV jest jedyną legalną opcją, by oglądać walki znanych gwiazd internetu, muzyki, czy show-biznesu. Od razu dajemy znać, że pierwsze dwa pojedynki będą pokazane bezpłatnie na YouTube Fame MMA, a za resztę będzie trzeba płacić. Jak oglądać Fame Friday Arena 2 live? Dostęp do transmisji można wykupić wyłącznie poprzez stronę FAME MMA TV, a także przez reflinki zawodników. Wystarczy założyć bezpłatnie konto lub się zalogować. Przed wykupieniem radzimy skorzystać z testowego odtwarzacza wideo i sprawdzić, czy wasz sprzęt jest kompatybilny.

Fame MMA Friday 2 - DATA, KARTA WALK, BILETY, MIEJSCE. Kiedy jest i kto walczy na Fame?