Don Kasjo - Norman Parke: WYNIK walki na Fame MMA 10. Kto wygrał 15.05.2021?

Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 10: Don Kasjo vs Parke (zapowiedź walki) / FAME MMA Don Kasjo - Norman Parke: WYNIK walki na Fame MMA 10. Kto wygrał 15.05.2021?

2021-05-16 11:06

Don Kasjo - Norman Parke to walka wieczoru na Fame MMA 10. Jaki jest wynik pojedynku? Kto wygrał i przeszedł do historii? Przekonajcie się sprawdzając wynik walki Kasjusz Życiński - Norman Parke już teraz.

Don Kasjo - Norman Parke: WYNIK walki na Fame MMA 10, to absolutnie najważniejsza kwestia. W końcu mamy do czynienia z pojedynkiem wieczoru. Fani szczególnie wyczekiwali tej właśnie walki bowiem na zwycięzcę czekał wyjątkowy bonus, kilogramowa sztabka złota. Zawodnicy od wielu miesięcy wymieniali się spostrzeżeniami na swój temat w mediach społecznościowych, a później podczas wywiadów i spotkań w cztery oczy. Co ciekawe, to walka w formule bokserskiej pięć rund po trzy minuty.

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 11?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20
Fame MMA - kto z dawnych zawodników powinien wrócić do klatki?

Don Kasjo - Norman Parke: WYNIK walki na Fame MMA 10

Wynik walki Don Kasjo - Norman Parke 2021 interesuje kibiców. To pojedynek dwóch pewnych siebie zawodników. Kasjusz Życiński mierzy się z Normanem Parke, który zasłynął na świecie z walk w UFC. W Polsce poznaliśmy go za sprawą pojedynków w KSW. Parke w debiucie dla tej federacji przegrał decyzją jednogłośną z Mateuszem Gamrotem. Rewanżowe starcie zostało przerwane po tym, gdy Gamrot wsadził palec w oko swojego rywala. Sędzia uznał, że był to nieumyślny atak, jednak Parke nie był w stanie kontynuować starcia. Irlandczyk na KSW 43 pokonał Łukasza Chlewickiego, a podczas KSW 47 okazał się lepszy od Borysa Mańkowskiego. Kontrowersyjny fighter pokonał w maju 2019 Artura Sowińskiego, a we wrześniu tego samego roku decyzją nie jednogłośną wygrał z Marcinem Wrzoskiem.

Fame MMA 10: PROTEST i AWANTURA po zwycięstwie Normana Parke. Boxdel nie wytrzymał!

• Fame MMA 10 - Runda 1: Kasjusz Don Kasjo Życiński - Norman Stormin Parke

Norman Parke szuka bezpośrednich, pojedynczych uderzeń w twarz swojego rywala. Kasjusz Życiński cały czas, przez pierwszą minutę trzymał gardę. W połowie pierwszej rundy Norman Parke mocnym lewym sierpowym uderzył Kasjusza a ten ewidentnie poczuł ten cios. Norman Parke cały czas skracał dystans, czego nie spodziewał się z pewnością Don Kasjo. Kilkanaście sekund przed końcem panowie wymienili się ciosami pod siatką. Mocne uderzenia Życińskiego. Ani jeden ani drugi nie osiągnął znaczącej przewagi w pierwszej rundzie.

• Fame MMA 10 - Runda 2: Kasjusz Don Kasjo Życiński - Norman Stormin Parke

Kasjusz Życiński starał się narzucić tempo od początku drugiej rundy. Norman Parke sprytnie skraca dystans. Cały czas unika rotacyjnie ciosów rywala. W połowie drugiej rundy więcej ciosów z obu stron. Nieustannie Parke na bliskim kontakcie z Kasjuszem Życińskim. Sędzia co chwilę rozdziela zawodników. Trzeba przyznać, że umiejętności Normana Parke są bardzo dobre.

• Fame MMA 10 - Runda 3: Kasjusz Don Kasjo Życiński - Norman Stormin Parke

Don Kasjo coraz bardziej rozśmierżony i zadaje coraz mniej precyzyjnych ciosów, co wykorzystuje Norman Parke. Gdy tylko Kasjusz uderza, to odsłania twarz i jest to idealny moment na uderzenia ze strony Parke. W połowie trzeciej rundy mocne wymiany ciosów, ale żadne nie trafiły na twarz z obu stron. Parke umiejętnie cały czas skraca dystans. Don Kasjo chyba jednak przygotowywał się do tej walki, ponieważ również wyprowadza ciekawe akcje.

• Fame MMA 10 - Runda 4: Kasjusz Don Kasjo Życiński - Norman Stormin Parke

Początek czwartej rundy i Norman Parke na początku napomniany za uderzenia głową. Sędzia zagroził, że jeśli dalej tak będzie robić, to odjęty zostanie mu punkt. Don Kasjo przejął kontrolę nad pojedynkiem i dał kilka mocnych ciosów. Norman Parke nieustannie skraca dystans i w momencie kłopotów klinczuje. Nie podobało się to Kasjuszowi. 30 sekund przed końcem czwartej rundy Norman Parke wyprowadził kilka ciosów, ale wszystkie zablokował Don Kasjo.

• Fame MMA 10 - Runda 5: Kasjusz Don Kasjo Życiński - Norman Stormin Parke

Ostatnia runda rozpoczęła się od wielu mocnych ciosów. Doszło do zderzenia głową, w wyniku którego sędziowie odjęli punkt Normanowi Parke. Teraz już wiedział, że nie ma nic do stracenia. Kilka razy celnie trafił Kasjusza, ale ten nie pozostawał dłużny. Walka się rozkręciła i aż szkoda, że to już koniec. Ostatnia minuta pojedynku i od razu silne ataki ze strony Parke. Na sam koniec wzajemny szacunek, podziękowania i brawa.

ZWYCIĘZCĄ WALKI PO JEDNOGŁOŚNEJ DECYZJI SĘDZIÓW ZOSTAJE NORMAN PARKE!

Boxdel: - Pierwszy raz zdarzy się tak, że federacja złoży protest. Zrobimy wszystko, by walka została bardzo dokładnie przeanalizowana. Uważamy, że Norman Parke walczył nieczysto.

Tuż po godzinie 2:00 federacja Fame MMA poinformowała, że decyzja sędziów jest ostateczna. Zwycięzcą walki wieczoru jest Norman Parke! CO ZA WALKA!!! CO ZA EMOCJE!!! Cała hala jest podzielona... Jesteśmy tu na miejscu i nie wierzymy w to co widzimy, bo dookoła nas każdy kłóci się tylko o jedno: kto wygrał walkę ? Decyzja została podjęta i decyzja sędziowska jest ostateczna! Po pięknym pojedynku, jednogłośnie na punkty wygrywa 'Stormin' Norman Parke. Norman i Kasjusz pokazali, że boks to piękny sport. GRATULUJEMY GWIAZDOM MAIN-EVENTU FAME 10.