Bartosz Bednorz

Autor: MICHAL KLAG/REPORTER

Bartosz Bednorz - wiek, instagram, dziewczyna, drużyna marzeń. Co musisz o nim wiedzieć?

2019-07-15 10:50

Final Six Ligi Narodów 2019 już za nami. Turniej finałowy zapewnił nam wszystkim niesamowicie wiele emocji oraz dumę z naszych. Biało-Czerwoni zajęli 3. miejsce i przyjadą do Polski z brązowym medalem. Powód do dumy ma także Bartosz Bednorz, który został wyróżniony przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej. Specjalnie dla was przygotowaliśmy najważniejsze informacje o polskim siatkarzu i publikujemy je na ESKA.pl.

Bartosz Bednorz - wiek, Instagram, dziewczyna, drużyna marzeń: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście siatkarza. Polak grający na pozycji przyjmującego to jedna z największych gwiazd tegorocznego turnieju Final Six Ligi Narodów. Został on nawet doceniony na arenie międzynarodowej. Poniżej opublikowaliśmy najważniejsze informacje dotyczące sportowca.

Czy jesteś prawdziwym kibicem siatkówki?

Za którym odbiciem piłki bez przebicia na drugą stronę siatki sędzia odgwiżdże błąd?

Bartosz Bednorz - wiek

Mimo młodego wieku, już odnosi wielkie sukcesy na boisku. Polski siatkarz ma obecnie 24 lata, ale już niedługo będzie obchodził swoje 25. urodziny. Bartosz Bednorz urodził się 25 lipca 1994 roku w Zabrzu.

Bartosz Bednorz - Instagram

Tak jak wielu sportowców, Bartosz Bednorz również posiada konto na Instagramie. Obecnie śledzi go ponad 60 tysięcy osób. Na profilu zamieszcza on zdjęcia głównie związane z jego zawodem, czyli siatkówką. Znajdziemy tam fotografie z treningów czy poszczególnych meczów. Oto nick siatkarza w serwisie: @bednii.

Bartosz Bednorz - dziewczyna

Siatkarz dba o prywatność i raczej niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia osobistego. W związku z tym, nie wiadomo, czy obecnie jest on z kimś związany. Na próżno szukać w jego social mediach zdjęć z dziewczyną.

Bartosz Bednorz - drużyna marzeń

Final Six Ligi Narodów 2019 to wydarzenie, jakiego Bartosz Bednorz na pewno nie zapomni długo. Nie dość, że wraz z pozostałymi graczami wywalczył brązowy medal dla naszego kraju, to jeszcze został doceniony przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej. Umieszczono go w tak zwanej "drużynie marzeń", czyli składzie złożonym z najlepszych zawodników podczas całego turnieju.