Wypadek na S1 w kierunku Bielska. Ciężarówka zderzyła się z dostawczakiem. Są potężne utrudnienia

2019-12-09 7:42
Wypadek w Rybarzowicach
Autor: Bielskie drogi

Bardzo groźny wypadek o poranku na trasie S1 w okolicach miejscowości Rybarzowice. Na trasie w kierunku Bielska-Białej doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem dostawczym. Służby są już na miejscu. Jeden pas w stronę Bielska jest nieprzejezdny.

Wypadek na trasie S1

Bardzo groźny wypadek na trasie S1 w okolicach węzła Rybarzowice. Doszło tam do zderzenia ciężarówki z dostawczakiem. Choć wypadek wyglądał niezwykle groźnie, nikomu nic się nie stało.

- Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 6:45. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że tuż przed zjazdem na węzeł doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem dostawczym. Policjanci na miejscu ustalają czy są osoby poszkodowane. Jeden pas w kierunku Bielska-Białej jest nieprzejezdny - przekazał p.o. asp.szt. Roman Szybiak z bielskiej policji.

Na miejscu wypadku obecnie pracują służby. Utrudnienia w okolicach Rybarzowic mogą potrwać nawet kilka godzin. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Jak doszło do wypadku?

Według wstępnych ustaleń policjantów z bielskiej policji, wypadek miał miejsce około godziny 6:30 rano. Kierowca ciężarowego Volvo zatrzymał się na poboczu, po tym jak w jego naczepie wystrzeliła opona. Jadący w stronę Bielska dostawczy Mercedes zahaczył o wystający tył naczepy. Na jezdnię rozsypało się bardzo dużo części, a kabina tira została doszczętnie zniszczona.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE